نامگذاری چهارمین سال متوالی به عنوان اقتصاد، معنی دار و هشدار دهنده است
روزنامه نگار و مدرس اصول خبرنگاری با اشاره به تاکید نامگذاری سال جدید به اقتصاد، اشتغال و تولید، گفت: تاکید بر معیشت در چهارمین سال متوالی در واقع هشداری به مسئولین است تا این بار جدی تر از همیشه پیگیر رفع مشکلات باشند.
درحوزه شهری وضعیت را مطلوب نمی‌بینم /آخرین آمار ثبت نام شورای شهر و روستا
رحیمی زاد فرماندار مشکین شهر در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه در سال جدید ضمن تبریک سال نو گفت : از ۲۵ اسفند استارت انتخابات زده شده و از ۳۰ اسفند نیز ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا در بخش‌های مختلف شهرستان در حال انجام است و حدود ۱۷۰ روستا که بالای ۲۰ خانوار می‌باشند انتخابات شورا برگزار خواهد شد.
فرماندار مشگین‌شهر در افتتاحیه‌ رستوران وشهر بازی پل معلق؛
ما به دنبال ایجاد محدودیت برای شادی مردم نیستیم+تصاویر
با حضور مسئولان شهرستان مشگین‌شهر رستوران و شهربازی منطقه نمونه گردشگری نور سبلان افتتاح شد.
تأخیر ۲ روزه در توزیع میوه عید اردبیل/قیمت همچنان نامشخص است
توزیع میوه شب عید که همه ساله قبل از چهارشنبه‌سوری آغاز می‌شد، امسال با تأخیر در استان اردبیل اجرا می‌شود.
۵ هزار واحد مسکن مهر از تسهیلات احداث مسکن برخوردار شدند
فرهاد سبحانی اظهار داشت: بنیاد مسکن متولی مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر و راه و شهرسازی متولی احداث مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر است که در همین راستا و بنابر وظایف و تکالیف تعریف‌شده برای بنیاد مسکن در حوزه احداث مسکن مهر، تا کنون برای 5 هزار واحد از این پروژه‌ها در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت تسهیلات احداث مسکن ارائه شده است.
۴۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد اردبیل فاقد مسکن هستند
حسین دشتی ظهر چهارشنبه در نشست مشترک با اصحاب رسانه تصریح کرد: ۵۴ هزار نفر جمعیت در قالب ۲۶ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل مطرح کرد:
توسعه بدون احیای نقش بانوان در اجتماع امکان‌پذیر نیست
ناصر نصیری بعدازظهر چهارشنبه در کارگروه امور بانوان و خانواده اردبیل با اذعان به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: به لحاظ توانمندی زنان هیچ تفاوتی با مردان ندارند.
بزرگترین مسیر پیاده‌روی کشور دور دریاچه شورابیل به بهره‌برداری می‌رسد
حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه که از سال گذشته شروع شده شامل مسیر پیاده روی، دوچرخه سواری و پروژه های سرمایه گذاری در شورابیل به عنوان منطقه نمونه گردشگری است که با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی در حال اجراست .
امکان بازگشایی راه خلخال - پونل وجود ندارد
فرماندار شهرستان خلخال گفت: با توجه به شرایط فعلی و برودت و سردی هوا در این منطقه در حال حاضر امکان بازگشایی راه خلخال - پونل وجود ندارد.
سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل عنوان کرد:
کیفیت پروژه‌های عمرانی در اردبیل بررسی می‌شود
جعفر فهیمی بعدازظهر دوشنبه در جلسه شورای فنی اردبیل تصریح کرد: توجه به مصوبات شورای فنی مورد تأکید است و عملکرد دستگاه‌ها در این خصوص به جد رصد می‌شود.
مدیر‌عامل اتوبوسرانی اردبیل عنوان کرد:
خطوط بی.آر.تی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود‌
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل از تلاش برای راه‌اندازی خطوط بی.آر.تی در اردبیل خبر داد و گفت: لازمه این امر تامین زیرساخت‌های لازم است که بعد از مطالعه ترافیک شهری در طرح جامع اردبیل در این زمینه اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.
رئیس جهاد کشاورزی اردبیل عنوان کرد:
۱۲۰۰ تن برنج سفید وارداتی در اردبیل توزیع می‌شود‌
عدیل سروی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی تامین اقلام مورد نیاز شب عید در اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون 700 تن سیب و 900 تن پرتقال خریداری شده و مقدار 615 تن از این میوه‌ها در سردخانه‌های مجهز اردبیل نگهداری می‌شود و برنامه‌ریزی شده است تا به میزان 100 تن دیگر نیز از ارومیه خریداری و در سردخانه‌ها نگهداری شود.
قائم مقام وزیر ارتباطات در اردبیل خبر داد:
مشکلات صادرات سیب‌زمینی به کشور آذربایجان برطرف شد
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بین‌الملل گفت: با رایزنی‌های انجام شده بین مسئولان کشورهای ایران و جمهوری آذربایجان مشکلات صادرات محصول سیب‌زمینی به کشور آذربایجان برطرف شد.
استان اردبیل در تخصیص اعتبارات از طرف دولت مورد تبعیض قرار گرفته است
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در حالی که برای پروژه راه‌آهن اردبیل برای سال آینده ۹۱ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده برای پروژه ریلی استان همجوار ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار از طرف دولت تخصیص یافته است.
فعالیت ستاد خدمات سفر اردبیل از ۲۵ اسفندماه آغاز می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: مانور آغاز به کار ستاد خدمات سفر استان اردبیل به منظور ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی از ۲۵ اسفندماه آغاز می‌شود.
۶۹ برنامه برای ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزشی در اردبیل تدوین شد
علی ورودی ظهر امروز در جمع معاونان آموزش و پرورش اردبیل اظهار داشت: 69 برنامه راهبردی برای ارتقا کیفیت فعالیتهای آموزشی استان ارائه شده که گزارش این برنامه‌ها در شورای آموزش و پرورش استان مطرح و مورد استقبال استاندار اردبیل واقع شده است.
۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصول کشاورزی در اردبیل تولید شد
عدیل سروی ظهر امروز در شورای هماهنگی مدیران بخش اجرایی دستگاههای تابعه جهاد کشاورزی استان اردبیل اظهار داشت:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اردبیل عنوان کرد:
فعالیت کمیته تداخل برای رفع تصرف اراضی ملی در اردبیل تداوم می‌یابد‌
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: فعالیت کمیته تداخل برای رفع تصرف اراضی ملی در برخی شهرستان‌های اردبیل با جدیت ادامه دارد که در اختیار داشتن نقشه‌های اصلاح اراضی می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود.
سرمایه‌گذاری مناسبی در زمینه حمل و نقل هوایی در استان اردبیل انجام شده است
مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: در زمینه حمل و نقل هوایی سرمایه‌گذای مناسبی در فرودگاه استان اردبیل انجام پذیرفته است و از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار هستیم.
مدیرکل تعاون و کار اردبیل عنوان کرد:
۱۳ هزار فرصت شغلی توسط بخش خصوصی در اردبیل ایجاد شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از آغاز دولت یازدهم ۲۰ هزار فرصت شغلی در استان اردبیل ایجاد شده که بیش از ۱۳ هزار فرصت شغلی توسط بخش خصوصی ایجاد شده است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اردبیل عنوان کرد:
۶۰۰ نشست کتابخوان در استان اردبیل برگزار شد
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: در ۱۱ ماهه منتهی به بهمن‌ماه امسال نزدیک به ۶۰۰ نشست کتابخوان در کتابخانه‌های عمومی و مدارس برگزار شده است.
صنایع‌دستی اردبیل در بحث ارتباط با بازار فروش مشکل دارد
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: صنایع‌دستی تولیدی استان در بحث ارتباط و ورود به بازار فروش با مشکل مواجه بوده و تلاش میراث فرهنگی به رفع این خلأ معطوف شده است.
آماده‌باش ۶۶ اکیپ رفع قطعی برق در اردبیل/برق ۸ روستا قطع است
علیرضا علیزاده ظهر جمعه در بازدید از مرکز فوریت برق اردبیل تصریح کرد: در مرکز استان ۱۲ اکیپ و در هر شهرستان شش اکیپ رفع قطعی برق فعال شده است.
۷۰۰۰ بافنده در رشته‌های
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان گرمی گفت: ۷۰۰۰ بافنده در رشته‌های بافته‌های داری گرمی مشغول به فعالیت هستند و این نشان از نقش مهم صنایع دستی در این شهرستان است.
طرح کتاب‌درمانی در زندان‌های اردبیل اجرا می‌شود‌
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اردبیل گفت: انتظار می‌رود که تا پایان امسال طرح کتاب‌درمانی در زندان‌های اردبیل به صورت رسمی اجرا شود.
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
بیله سوار،پارس آباد
گرمی،نمین
مشکین شهر
نیر،کیوی