سیستم بانکی و دستگاه‌های اجرایی موظف به ارائه بیلان عملکرد خود هستند
قاسم سلیمانی دشتکی ‌چهارشنبه شب 11 اسفند در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در ماه اخیر حرکتی قوی در راستای پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در استان صورت پذیرفت، به گونه‌ای که پرداخت ۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان مربوط به اقتصاد مقاومتی و ۲۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مربوط به پرداخت مستقیم بوده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
پهنای فیبر نوری ارتباطات در چهارمحال و بختیاری به ۷۴۷ مگابایت رسید
مرتضی بلالی صبح امروز در نشست تخصصی فن‌آوری و اطلاعات و ارتباطات با اشاره به ضریب تلفن همراه و اینترنت در استان اظهارداشت: امسال ضریب تلفن همراه و اینترنت در استان به ترتیب 77.6 و 31.09 درصد و پهنای فیبر نوری ارتباطات نیز در 747 مگابایت است.
شهرستان بن پذیرای گردشگران نوروزی در سال جدید
کمال اکبریان در شهرکرد، اظهار کرد: شهرستان بن موقعیت مناسبی در حوزه گردشگری دارد و 9 کمیته اجرایی مسئولیت پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی را در این شهرستان بر عهده دارند.
استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
حاشیه نشینی در چهارمحال و بختیاری وجود ندارد
قاسم سلیمانی دشتکی ظهر چهارشنبه در ستاد آسیب های اجتماعی استان اظهار داشت: دستگاه های مربوطه برای کاهش معضلات اجتماعی از جمله طلاق، سرقت، اعتیاد و فساد به طور مکرر طی جلساتی در این زمینه گزارش و راهکار ارائه دادند.
استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
۲۸۰ قنات در چهارمحال و بختیاری خشک شد
قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با رئیس هواشناسی کشور با اشاره به اینکه ۲۸۰ قنات در چهارمحال و بختیاری خشک شده است، اظهار داشت: کاهش بارش ها در این استان موجب ایجاد مشکلات مختلف در بخش منابع آب و کشاورزی شده است.
مدیرکل ارشاد استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
طرح
جواد کارگران اظهار داشت: در این طرح یک‌سری کتاب معرفی که خوانندگان پس از مطالعه به پرسش‌ها پاسخ می‌دهند و سپس برنامه پیاده‌روی برگزار و برگزیدگان تجلیل می‌شوند.
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
تصفیه‌خانه آب شهرکرد سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد
گودرز امیری ظهر امروز در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان اظهار داشت: تصفیه‌خانه آب انتقالی شهرستان کوهرنگ به شهرکرد در هفته دولت سال آینده به‌بهره‌برداری می‌رسد.
استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
۴۰ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری ایجاد شد
قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری اظهار داشت: تکاپو طرحی است که از سوی دولت در راستای کمک به توسعه اشتغال پایدار تدوین شده و در این طرح تعاون، سازمان کار و رفاه اجتماعی شغل های پایداری در بخش‌های مختلف ایجاد کند.
مدیرعامل همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
۱۱۸ هکتار از طرح گردشگری
قاسم شهبازی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: 118 هکتار از منطقه ویژه گردشگری شیدا به علت معارضات از طرح خارج و تعداد فازها نیز از 3 فاز به 2 فاز کاهش یافت.
مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
۲۵ هزار مأموریت توسط مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری انجام شد
فرامرز شاهین با اشاره به مجموع مأموریت‌های انجام شده در این مرکز اظهارداشت: در 10 ماه گذشته 24 هزار و 994 مأموریت توسط مرکز فوریت‌های پزشکی استان انجام شده است.
آمادگی عرضه کالاهای اساسی/ ذخیره ۲۰۰تن گوشت درچهارمحال و بختیاری
در حالی که زمان اندکی تا رونق بازار شب عید چهارمحال و بختیاری باقی مانده است، برنامه ریزی ها و اقدامات سازمان های مختلف برای تامین کالاهای اساسی خانوار در این استان انجام شده است.
طرح تحول نظام سلامت زمینه ارتقای ارائه خدمات درمانی را فراهم کرد
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح تحول نظام سلامت زمینه ارتقای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی را در چهارمحال و بختیاری فراهم کرد.
بیماری آنفلوانزا در لاشه پرندگان تالاب های چهارمحال وبختیاری مشاهده نشد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بروجن با اشاره به نتایج آزمایش های دامپزشکی بر روی چندین لاشه از پرندگان مهاجر در حاشیه تالاب های چهارمحال وبختیاری گفت: علت مرگ این پرندگان بیماری آنفلوانزا نبوده است.
پیش پرونده ثبت جهانی نمد:
نمدمالان نام شهرکرد را جهانی می کنند
وجود هنرمندان توانمند و قابلیت های بی شمار هنر نمدمالی شهرکرد سبب شده تا این شهر برای کسب عنوان شهر جهانی نمد از سوی یونسکو مطرح شود، درحالی که تحقق این مهم پیش شرط هایی دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
بهره برداری از 25 طرح عمرانی شهرک های صنعتی چهارمحال وبختیاری
25 طرح عمرانی شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال وبختیاری با 46 میلیارد ریال اعتبار روز شنبه به صورت نمادین در ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی سفید دشت این استان بهره برداری شد.
پوشش دیجیتالی سیگنال های تلویزیونی به ۹۳ درصد می رسد
مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: پوشش دیجیتالی سیگنال های تلویزیونی در چهارمحال و بختیاری به ۹۳ درصد می رسد.
مدیرکل زندان های چهارمحال وبختیاری مطرح کرد:
منتظر صدور رای نهایی حادثه آتش سوزی زندان شهرکرد هستیم
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی چهارمحال وبختیاری از پیگیری جدی پرونده حادثه آتش سوزی زندان شهرکرد در محاکم قضایی خبر داد و گفت: در انتظار صدور رای نهایی هستیم.
فعالیت مدیران در سورشجان جهت ایجاد اشتغال نبوده است
امام جمعه سورشجان گفت: بیشتر تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیران ارشد چهارمحال و بختیاری مربوط به هزینه‌های جاری و مصرفی در بخش لاران بوده است و در راستای تولید و ایجاد اشتغال نبوده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کارشناس مسؤول امور کتابخانه‌هاي چهارمحال و بختياري مطرح کرد؛
وجود دو کتابخانه مخصوص افراد نابينا در چهارمحال و بختياري
کارشناس مسؤول امور نهاد کتابخانه‌هاي عمومي چهارمحال و بختياري گفت: دو کتابخانه مخصوص نابينايان در دو شهرستان بروجن و شهرکرد در چهارمحال و بختياري وجود دارد که جمعاً 333 نابينا و معلول در آن‌ها عضو هستند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مديرکل حفاظت محيط زيست چهارمحال و بختياري؛
برخورد با 639 متخلف زيست محيطي در چهارمحال و بختياري
در 9 ماهه اول امسال، 639 متخلف زيست محيطي در استان چهارمحال و بختياري شناسايي و به مرجع قضايي معرفي شدند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ایجاد هشت حوضچه تغذیه مصنوعی برای احیا دشت شهرکرد
هشت حوضچه تغذیه مصنوعی با ظرفیت ذخیره سازی هشت میلیون مترمکعب آب جاری برای احیای دشت شهرکرد ایجاد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون درمان اداره كل بيمه سلامت استان چهارمحال و بختياري؛
۱۶۴هزار نفر لردگاني تحت پوشش بيمه سلامت روستايي قرار دارند
معاون درمان اداره كل بيمه سلامت استان چهارمحال و بختياري، درجلسه مشترك با مديران شبكه بهداشت لردگان، ازتحت پوشش قرارگرفتن 164 هزار نفر از روستاييان زير پوشش بيمه سلامت روستايي خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ساخت مبلمان شهری در شهرداری شهرکرد برای نخستین‌بار در چهارمحال و بختیاری
رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهرکرد گفت: ساخت مبلمان شهری در مجموعه شهرداری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز برای نخستین‌بار در چهارمحال و بختیاری توسط شورای اسلامی این شهر کلید خورد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
لزوم مبارزه همه جانبه و کنترل بیماری‌های ماهیان سردآبی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: حفظ سرمایه آبزیان با کنترل بیماری‌ها یکی از وظایف اصلی دامپزشکی است از این رو لزوم مبارزه همه جانبه و کنترل بیماری‌های ماهیان سردآبی در این استان همواره مورد توجه است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
اشتغالزایی 32 درصدی بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری
ذبیح‌الله غریب امروز در شهرکرد، اظهار کرد: با مکانیزه شدن و اجرای سیستم‌های آبیاری، اشتغال مستقیم در بخش کشاورزی کاهش یافته است اما اشتغال غیرمستقیم از جمله در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی افزایش یافته و 32 درصد بهبود اشتغال به بخش کشاورزی استان اختصاص دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۲۵۰۰ دانشجوی دختر دانشگاه شهرکرد نیازمند خوابگاه هستند
شایان شاه محمدی پیش از ظهر سه شنبه در آیین کلنگ زنی خوابگاه ۱۵ خرداد دانشگاه شهرکرد اظهار داشت: پنج هزار نفر از دانشجویان این دانشگاه دختر هستند که از این تعداد حدود دو هزار دانشجو با خوابگاه و دوهزار و ۵۰۰ دانشجوی دیگر نیازمند خوابگاه هستند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:
۴۰ هزار کیلومتر از جاده های چهارمحال و بختیاری آسفالت است
قاسم سلیمانی دشتکی ظهر سه شنبه در آیین کلنگ زنی خوابگاه ۱۵ خرداد دانشگاه شهرکرد اظهار داشت: قبل از انقلاب اسلامی ایران تنها ۲۰ کیلومتر از راه های استان چهارمحال و بختیاری آسفالت کشی بود که امروز حدود ۴۰ هزار کیلومتر آسفالت انجام شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها