سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
روایتی از قهر برف با استان های برف گیر؛
تعطیلی پیست اسکی بام ایران/گردشگری زمستانی در کما رفت
پیست های اسکی چهارمحال و بختیاری به علت نبود برف همچنان تعطیل هستند و خبری از گردشگر زمستانی و ورزشکار اسکی باز در این استان نیست.
بند خاکی در تالاب احداث می‌شود؛
آب هم نتوانست مرهمی بر آتش تالاب گندمان باشد
تالاب گندمان که این روزها حال و احوالش خوب نیست مسئولان حالا برای درمانش دست به کار شدند به گونه‌ای که تاکنون برای انجام برخی اقدمات ۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه کرده‌اند.
کاهش 20 درصدی بارندگی و افزایش بهره‌وری آب کشاورزی درچهارمحال و بختیاری
رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در مدت یک دهه گذشته به وجود کاهش 20 درصدی بارندگی و افت منابع آب زیرزمینی ،میزان بهره‌وری آب کشاورزی در استان افزایش چشمگیر داشته است.
گیاهان دارویی زمینه ساز توسعه بام ایران/ رویش ۴۰۰ نوع گیاه دارویی
چهارمحال و بختیاری به واسطه داشتن شرایط کوهستانی و توپوگرافی خاص محل رویش بیش از ۴۰۰ نوع گیاه دارویی است که باید از این ظرفیت برای توسعه استان بهره گرفت.
مدیرکل بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری؛
کاهش اعتبارات بیمه سلامت در لایحه بودجه ۹۷
مدیرکل بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری بااشاره به کاهش اعتبارات بیمه سلامت در لایحه بودجه ۹۷، گفت: دغدغه اصلی این دستگاه، تامین اعتبارات بوده است که اگر این مشکل کمبود و کاهش اعتبارات حل نشود قطعاً با افزایش تعرفه‌ها در این حوزه مواجه خواهیم بود.
100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری مجموع تسهیلات پرداختی طرح‌های اشتغال‌زایی در استان را حدود 100 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: 67 میلیارد تومان از این مقدار به صورت مستقیم و 33 میلیارد تومان نیز از محل اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است.
رتبه چهارمحال و بختیاری در پرداخت تسهیلات در کشور قابل دفاع نیست
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: رتبه استان در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان در سطح کشور قابل دفاع نیست و عملکرد چهارمحال و بختیاری طی 9 ماه گذشته بسیار ضعیف ارزیابی شده است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری:
عدم حمایت از ورزشکاران چهارمحالی دلیل مهاجرت به سایر استان‌ها است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: متأسفانه به دلیل اینکه نتوانسته‌ایم تیم‌های ورزشی استان را حمایت کنیم، اکثر ورزشکاران استان مجبورند برای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود به سایر استان‌ها مهاجرت کنند.
حیات‌وحش در چهارمحال و بختیاری؛
درخت‌های بلوط زاگرس زیستگاه سنجاب ایرانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: مناطق جنگلی بازفت و حفاظت‌شده سبزکوه و هلن زیستگاه سنجاب ایرانی است.
آسمان چهارمحال و بختیاری خیال باریدن ندارد؛
خشکسالی در بام ایران تشدید شد/ زردکوه در حسرت برف و باران
در حالی که آخرین روزهای پاییز درگذر است، اما آسمان چهارمحال وبختیاری خیال باریدن ندارد و حسرت بارش باران در مهمترین فصل بارش باران بر دل مردم این استان مانده است.
توسعه نیروگاه‌ھای تولید پراکنده برق در چهارمحال وبختیاری با رویکرد اقتصاد مقاومتی
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری گفت: توسعه نیروگاه‌های تولید پراکنده در این استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود.
طرح نوین
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح نوین توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی برای نخستی‌بار در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری خبر داد؛
چهارمحال و بختیاری زیستگاه خرس قهوه‌ای
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: محدوده‌های جنگلی و كوهستانی استان نظیر مناطق حفاظت شده سبزکوه، هلن، قیصری و منطقه شکار ممنوع خدا آفرید زیستگاه گونه جانوری خرس قهوه‌ای است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مطرح کرد؛
جذب سرمایه‌های خرد در راستای تشکیل تعاونی‌های فراگیر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تعاونی‌های فراگیر می‌توانند به جذب سرمایه‌های خرد در روستا جهت راه‌اندازی فعالیت‌های تولیدی و فرآوری اقدام کنند، گفت: تعاونی‌های فراگیر می‌توانند در خصوص عملیات عمرانی و آبادی روستاها نیز فعالیت کنند.
شکایت از انقادات ممنوع/ بهترین جواب به نقدها شفاف سازی است
استاندار چهارمحال و بختیاری شکایت از انتقادات رسانه ها را ممنوع عنوان کرد و گفت: بهترین جواب در برابر انتقادات و تخریب ها شفاف سازی است.
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری؛
نقش حوزه علمیه در ترویج سبک زندگی نبوی غیرقابل انکار است
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال و بختیاری، نقش حوزه های علمیه و مبلغان دینی را در ترویج سبک زندگی نبوی غیرقابل انکار دانست و گفت: باید مردم با صفات و ویژگی های رسول گرامی اسلام بیشتر آشنا شوند که اگر این مهم درست صورت بگیرد مشکلات جامعه خود به خود برطرف می شود.
خروج 310 نفر از چرخه حمایتی بهزیستی چهارمحال و بختیاری در سال جاری
مدیرکل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری توانمندسازی افراد تحت‌پوشش را یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان بهزیستی عنوان کرد و گفت: در سال جاری 310 نفر از چرخه حمایتی بهزیستی خارج شدند.
ویژه برنامه‌های هفته وحدت از سیمای چهارمحال و بختیاری پخش می‌شود
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته وحدت ویژه برنامه‌های متنوعی در صدا و سیمای مرکز استان تولید و پخش می‌شود.
بررسی دلایل رکود صنعت ساختمان در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: بالا بودن قیمت تمام شده ساختمان یکی از دلایل رکود در صنعت ساختمان در استان است.
تقویت علم رونق کار و تلاش نقش اساسی در توسعه‌ ایفا می‌کند
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند.
تغییر الگوی کشت در چهارمحال و بختیاری باید از سوی جهاد کشاورزی بررسی شود
فرماندار شهرکرد گفت: تغییر الگوی کشت نباید منتج به اضافه شدن سطح زیر کشت شود که این مسئله باید از سوی جهاد کشاورزی رسیدگی شود.
مدیرکل کانون پرورش فکری چهارمحال و بختیاری:
طرح
مدیرکل کانون پرورش فکری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با اجرای طرح کانون مدرسه طرح متفکران کوچک در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود.
مدیرکل دفتر امور شهری چهارمحال و بختیاری:
اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری انتخاب شدند
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در این انتخابات ابراهیم غیبی حاجی ور با اکثریت آراء به مدت یک سال به عنوان رئیس و سخنگوی شورای اسلامی استان انتخاب شد.
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری چهارمحال و بختیاری؛
مشکلات چهارمحال و بختیاری توسط اعضای شوراها اولویت‌بندی شود
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای منتخب شورای استان در شورای فرادست شرکت و با اولویت‌بندی و جمع‌بندی مشکلات استان بتوانند مشکلات در شورای عالی استان‌ها مطرح و این مشکلات را برطرف کنند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
جاذبه های طبیعی و گردشگری:

آثار تاریخی چهارمحال و بختیاری

تاریخ و فرهنگ ایل بختیاری:

ایل بختیاری در گذر تاریخ

گردشگری چهارمحال و بختیاری؛

منطقه نمونه گردشگری گرداب بن

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها