سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان:
سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم به ثبت رسید
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از ثبت سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم شیریکی پیچ خبر داد.
واگذاری اختیارات به استانها در دولت تدبیر و امید رقم خورد
استاندار کرمان با بیان اینکه واگذاری اختیارات به استانها در دولت تدبیر و امید رقم خورد گفت: دلیل ندارد یک وزارتخانه اختیارات را محدود کند و استانها برای دریافت یک مجوز بیش از چهار سال معطل شوند.
سهم 10 درصدی راه‌آهن در حمل و نقل کشور/ فروش واگن به صادرکنندگان
معاون مدیرکل بازرگانی و بازاریابی راه‌آهن گفت: سهم راه‌آهن در حمل و نقل کشور حدود 10 درصد است.
همراهی بین ارکان اقتصادی و اجتماعی در مباحث توسعه‌ای ضروریست
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: در مباحث توسعه‌ای به همراهی بین ارکان اقتصادی و اجتماعی نیاز داریم و شوراهای شهر در این بین نقش اساسی می‌توانند به لحاظ ظرفیت‌های نهادی و سازمانی داشته باشند.
کرمان، رتبه اول کشور در واگذاری پروانه احداث ساختمان/تشکیل شش تعاونی فراگیر ملی در استان کرمان
مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان این مطلب که نسبت به میانگین کشور استان کرمان رتبه اول در واگذاری پروانه احداث ساختمان دارد، مطرح کرد: در سال گذشته یک هزار و 200 واحد مسکونی و تعاونی و در سال جاری 700 واحد مسکونی تحویل اعضای تعاونی های مسکن شده است.
خرما یکی از محصولات مهم و استراتژی استان کرمان
شمال استان کرمان با تولید سالانه بیش از 150 تا160 هزار تن محصول یکی از مناطق مهم خرما خیز کشور محسوب می شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خبر داد؛
تدوین نقشه راه توسعه نواحی استان کرمان
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان از تدوین نقشه راه توسعه نواحی استان خبر داد و گفت: شناسایی جامعه هدف اولین اقدام در مسیر توانمندسازی مردم و برنامه ریزی برای توسعه مناطق و نواحی است که در این رابطه باید شناسایی بیکاران، اقشار آسیب پذیر و طبقه بندی این جوامع صورت گیرد.
اختصاص 170 میلیارد تومان به توانمندسازی مددجویان کمیته امداد کرمان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان گفت: در مجموع 170 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری به توانمندسازی و اشتغال مددجویان کمیته امداد استان اختصاص داده شده است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران:
ایران در غرب‌ آسیا تاثیرگذارترین قدرت دنیاست
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: ایران در غرب‌آسیا تاثیرگذارترین قدرت دنیاست.
11هزار فرصت شغلی به واسطه ی میدکو در استان کرمان ایجاد شده است
مدیرعامل شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) گفت: 11هزار فرصت شغلی مستقیم به واسطه ی میدکو در شهر های مختلف استان کرمان ایجاد شده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان؛
صادارت بیش از ۴۳۰ میلیون دلار در زمینه
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه ارزش صادرات غیرنفتی استان کرمان از مرز دو میلیون دلار گذشته است گفت: بالغ بر ۴۳۰ میلیون دلار صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان استان کرمان بوده است.
شوراها باید از سیاست‌زدگی و حواشی پرهیز کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: شوراها باید از سیاست‌زدگی و حواشی پرهیز کرده و در مسیر کار، توسعه، عمران و آبادانی گام بردارند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان خبر داد:
عدم پرداخت کامل درآمدهای شوراهای حل اختلاف از سوی دولت
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در سال گذشته متاسفانه بخشی از درآمد های شوراهای حل اختلاف کشور در بخش های دیگری غیر از شوراها هزینه شده که به شدت مورد گلایه مسئولان قضائی است.
معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان:
قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مجموعه سپاه ثارالله شکل گرفته است
معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مجموعه سپاه ثارالله شکل گرفته است، گفت: بخشی از توان سپاه به کمک تعلیم و تربیت دانش‌آموزان در نقاط محروم و دور افتاده آمده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
تحصیل حدود ۱۵۰ هزار دانش‌آموز در فضای نامناسب
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه ۸۰۰ مدرسه در استان کرمان کاملا تخریبی بوده و همین تعداد نیز باید مقاوم‌سازی شود گفت: سهم آموزش و پرورش استان کرمان از اعتبارات استانی آنقدر ناچیز است که روی بیان کردن ندارم.
جانشین فرمانده انتظامی کرمان خبرداد:
کشف بیش از دو تن انواع موادمخدر در کرمان
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه شب گذشته دو محموله سنگین مواد مخدر در محورهای استان کرمان کشف شد، گفت: پیشنهاد ۵۰ میلیون تومانی قاچاقچیاق به مامور نیروی انتظامی رد و صورتجلسه شد.
آب شهداد از لحاظ کمی و کیفی هیچ گونه مشکلی ندارد
فرماندار کرمان با اشاره به کلرزنی و انجام اقدامات حفاظتی از مخازن آب شرب گفت: آب شهداد از لحاظ کمی و کیفی هیچ گونه مشکلی ندارد.
انهدام سه مرکز برپایی پارتی شبانه در کرمان
دادستان مرکز استان کرمان از پلمب و انهدام سه مرکز برپایی پارتی های شبانه و دستگیری ۱۸ نفر از عوامل اصلی در حاشیه شهر کرمان در راستای اجرای طرح ویژه مبارزه با منکران خبر داد.
مدیرکل امور عشایری استان کرمان:
کرمان، دومین استان عشایرنشین کشور است
مدیرکل امور عشایری استان کرمان گفت: استان کرمان به عنوان دومین استان عشایر نشین کشور پس از فارس است.
انعقاد تفاهم نامه انجام مطالعه و تحقیقات مرتبط با آب های نامتعارف استان کرمان
تفاهم نامه انجام مطالعه و تحقیقات مرتبط با آب های نامتعارف ژرف (تجدیدپذیر) استان کرمان، فی مابین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزرات نیرو و استانداری کرمان منعقد شد.
ماهیانه ۵۰ مددجوی جرائم غیرعمد به زندان های کرمان وارد می شوند
مدیر نمایندگی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه کرمان با هشدار در خصوص افزایش آمار مددجویان جرائم غیرعمد استان گفت: طی سال جاری به طور متوسط ۵۰نفر از این افراد در هر ماه وارد زندان شده اند.
ماهیانه ۵۰ مددجوی جرائم غیرعمد به زندان های کرمان وارد می شوند
مدیر نمایندگی ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه کرمان با هشدار در خصوص افزایش آمار مددجویان جرائم غیرعمد استان گفت: طی سال جاری به طور متوسط ۵۰نفر از این افراد در هر ماه وارد زندان شده اند.
دوو نیم میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خارجی در کرمان در حال اجراست
استاندار کرمان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در استان کرمان دارای مزیت‌هایی است گفت: دو و نیم میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خارجی در کرمان در حال اجراست.
مثلث توسعه اقتصادی همگرایی و همراهی در مسیر توسعه را محقق کرده است
استاندار کرمان گفت: مثلث توسعه اقتصادی همگرایی و همراهی را به شکلی پدید آورده که تمامی دست اندرکاران توسعه با سلایق سیاسی متفاوت و حتی متضاد، در مسیر توسعه همراه و همگام هستند که نمونه قابل تحسین در اجرای اقتصاد مقاومتی است .
آماده باش جمعیت هلال احمر کرمان؛
زلزله سیرچ خسارت جانی نداشت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به آماده باش نیروهای هلال احمر گفت: زمین لرزه امشب سیرچ خسارت جانی نداشت و شرایط منطقه آرام است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
راور،زرند،کوهبنان،انار
رفسنجا،شهربابک،سیرجان
جیرف،عنبرآ،نرماشر،رودبار
کهنو،منوجا،فاریاب،قلعه گنج
کرمان،بم،فهرج،ریگان
بافت،بردسیر،رابر،ارزوئیه