تجمع کارگران پالایشگاه کرمانشاه در اعتراض واگذاری آن به بخش خصوصی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه در ادامه اعتراضات مردمی به واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه‌، نامه‌ای به رئیس جمهوری برای جلوگیری از این امر نوشتند.
فعالیت کوله‌بری در مرز پرویزخان از امروز آغاز شد
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: فعالیت کوله‌بری در مرز پرویزخان از امروز آغاز شد.
کرمانشاه با 46 پروژه ملی «اقتصاد مقاومتی»
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه از دستگاه‌های اجرای خواست اجرای سیاست‌های «اقتصاد مقاومتی» را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.
وجود مشکل اشتغال برای فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از مشکل اشتغال فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی به‌عنوان یکی از مشکلات اصلی استان یاد کرد.
دبیر اجرایی خانه کارگر کرمانشاه:
دستمزد منطقه‌ای سال 96 هم اجرایی نمی‌شود
دبیر اجرایی خانه کارگر استان کرمانشاه گفت: "دستمزد منطقه‌ای" برای سال 96 هم مانند بسیاری از سال‌های گذشته اجرایی نخواهد شد و فقط در حد یک پیشنهاد و گفتمان باقی می‌ماند.
پنجمین دوره طرح ملی دادرس در استان کرمانشاه آغاز شد
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: پنجمین دوره طرح دادرس در استان کرمانشاه با آموزش مدیران و مربیان آموزش و پرورش کار خود را آغاز کرد.
25درصد فرآورده های دامی کشور را عشایر تولید می کنند
رییس سازمان امور عشایری کشور با بیان اینکه 25درصد فرآورده های کشور را عشایر تولید می کنند گفت: جمعیت عشایری با دراختیار داشتن 28 درصد دام سبک کشور، سالانه 192 هزار تُن فرآورده دامی و لبنی تولید می کنند.
دکتر نادرپرور گفت: جزام فقط در انسان حائز اهمیت است.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با تکذیب شایعاتی مبنی بر وجود بیماری جذام مرغی در پرندگان، گفت: بیماری با عنوان جذام مرغی وجود ندارد و اصولا بیماری جذام در انواع طیور تاکنون مشاهده نشده و فقط در انسان حائز اهمیت است.
هشدار در مورد تخریب اشخاص در فضای زودهنگام انتخاباتی در شبکه‌های اجتماعی
رییس دادگستری اسلام آبادغرب در مورد تخریب اشخاص در فضای زودهنگام انتخاباتی در شبکه های اجتماعی هشدار داد.
شورای شهر کرمانشاه برای برپایی بازارچه ثابت صنایع دستی آمادگی دارد
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه به ضرورت ایجاد بازارچه ثابت صنایع دستی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: احداث این بازارچه علاوه بر جنبه هنری و تاریخی در اشتغال پایدارتاثیرگذار است و شورای شهر و شهرداری کرمانشاه برای تحقق آن در صورت همکاری ارگان های مربوطه، آمادگی دارد.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه مطرح کرد:
زیرساخت نامناسب ومعضل جولان دلالان در پایانه
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: زیرساخت نامناسب، فعالیت دلالان و مسافربرهای شخصی در پایانه شهید کاویانی سبب بروز مشکلات بسیاری برای رانندگان ومسافران شده است.
‌نرخ سپرده‌گذاری در کرمانشاه یک سوم کشور است
استاندار کرمانشاه گفت: سپرده‌گذاری در استان کرمانشاه 40 میلیون ریال و در کشور به‌طور متوسط 115 میلیون ریال است که این آمارها نشان می‌دهد که نرخ سپرده‌گذاری در استان یک سوم کشور است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه مطرح کرد:
وقف از پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی است/لزوم گرایش مسئولان به وقف
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، وقف را از پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: مسئولان جامعه باید برای رفع مشکلات موجود این فرهنگ نبوی را ترویج کنند.
لزوم بهینه‌سازی وقف و افزایش کارکردهای آن در استان کرمانشاه
کرمانشاه- مشاور عالی استاندار کرمانشاه بر بهینه سازی وقف و افزایش کارکردهای آن در استان کرمانشاه تاکید کرد.
لزوم تخصیص بخشی ازموقوفات به رسانه‌ها/رابطه وقف ورسانه دوسویه است
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رابطه وقف ورسانه دوسویه است گفت: در مقابل توجه رسانه‌ها به وقف باید دایره وقف هم گسترده و به رسانه‌ها نیز ورود کند.
نصب ایستگاه تقلیل فشار توسط نیروهای بهره‌برداری اداره‌گاز در کرمانشاه
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: برای جلوگیری از افت فشار یا قطعی گاز در استان، نصب سرویس اورهال ایستگاه تقلیل فشار (CGS/TBS) توسط نیروهای بهره‌برداری اداره‌گاز در مرحله پایانی است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان :
تقویت صنعت گردشگري روستايي پاوه باروستاهاي تاريخي و مردمان مهمان نواز
جليل بالايي مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: با شکل گیری اکو کمپ های متعدد بوم گردی که هر روز با تقاضاهای جدید همراه است، زمزمه های رونق صنعت گردشگری و رونق اقتصاد روستایی منطقه پاوه در استان طنين انداز شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سند توسعه 13 شهرستان تهیه و تنها سند شهرستان کرمانشاه باقی مانده است.
اسدالله رازانی روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که با حضور پارسا رییس مرکز آمار ایران در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد:
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بسترسازی جذب سرمایه گذاران ، نسخه مدیران شهری برای تحول در کرمانشاه
مهندس فرامرز رشیدی مدیر سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت :با توجه به اینکه شهرداری ها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیازمند کسب درآمدهای پایدار هستند ،تلاش کرده ایم که با برنامه ریزی وهدف گذاری وزمینه سازی مناسب در جذب سرمایه های داخلی وخارجی اقدامات مناسبی را به اجرا درآوریم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تسامح در کمسیون ماده صد باعث افزایش بنا و تراکم ارتفاعی بی رویه در شهرها
مهندس محمدعلی مهری: تسامح در صدور آرا ماده صد باعث این همه افزایش بنا و تراکم ارتفاعی گردید.خیلی از آرا ضعیف تر از آنچه قانونگذار تعریف کرده صادر می گردد و آپارتمان ساز با فراغ بال بدون کمترین دغدغه اقدام به تخلف ساخت می نماید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وارد فاز تذکر و استیضاح می شوم :
هشدار حسن سلیمانی به مدیریت آب استان کرمانشاه
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وزیر نیرو و معاونین وی در خصوص بحران آبی در شرق استان کرمانشاه صحبت کرده‌ام، گفت: متاسفانه مدیریت آب استان نیز نسبت به این مسئله هیچ توجهی ندارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کشاورزان در زمان خشکسالی باید مورد حمایت جدی قرار گیرند
معاون فرماندار هرسین با اشاره به نقش مهم و حیاتی کشاورزی در چرخه اقتصادی کشور و تأکید بر تقویت این حوزه گفت: حمایت نکردن از کشاورزان در خشکسالی ها که گاه آنان را با خسارت های جبران ناپذیری مواجه می سازد، باعث کاهش رونق اقتصادی و محصولات کشاورزی خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان با سرمایه گذاران آلمانی:
بازدید سرمایه گذاران آلمانی از شهرستان هرسین
سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه چند نفر از سرمایه گذاران آلمانی به منظور تأسیس نیروگاه سیکل ترکیبی از مناطقی در هرسین بازدید کردند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بسیج ستون محکم انقلاب است/ ضعف مدیریت و فساد از عوامل اصلی ناکارآمدی کشور هستند
نماینده شهرستان اسلام آبادغرب و دالاهو گفت: مگر می شود در یک صندوق فسادی انجام شود و 8میلیون و 500 هزار تومان ضرر به جیب هر معلم زده شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برگزاری نشست مشترک شوراي مهارت و كميته اشتغال شهرستان هرسین
نشست مشترک شوراي مهارت و كميته اشتغال شهرستان هرسین به منظور مدیریت 800 فرصت شغلی شهرستان در بهره برداری از دو فاز جدید ذوب آهن بیستون و پتروشیمی اوره و آمونیاک با ریاست فرماندار در محل مجتمع جهان فولاد برگزار شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
پاوه،جوانرود،روانسر
گیلانغرب،اسلام آباد غرب