سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بررسی وضعیت پروژه عمرانی غرب؛
بازار کار کرمانشاه در اختیار نیروهای غیربومی؛
برگزیده ها
پاسخگویی تلفنی استاندار کرمانشاه به مردم؛
استاندار کرمانشاه بازهم پای درد دل مردم نشست
استاندار کرمانشاه برای دومین بار در آذر ماه به مرکز سامانه تلفنی «سامد» رفت تا پاسخگو و پیگیر دغدغه ها و مشکلات شهروندان باشد.
اضطراب جدایی بچه‌های کرمانشاهی از والدین بالاست
سرپرست تیم تحقیق دانشگاه تهران در امور زلزله کرمانشاه گفت: میزان اضطراب جدایی از والدین در بچه‌های کرمانشاهی بالا است و نیاز به مداخله جدی دارند.
زور قانون به زر و زور دانه‌درشت‌ها نمی‌چربد؛
چرا معاون استاندار کرمانشاه به قانون تمکین نمی‌کند؟
برخورد گزینشی مجریان با قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها در استانداری کرمانشاه و عدم تمکین به قانون موجب شده تا معاون امور عمرانی استاندار که بازخرید خدمت شده همچنان روی کار باشد.
اولتیماتوم استاندار کرمانشاه به دستگاه‌های کم‌کار در جذب اعتبارات
استاندار کرمانشاه به دستگاه‌های اجرایی استان که نسبت به جذب اعتبارات عمرانی کوتاهی کرده‌اند، یک هفته فرصت داد تا این اعتبارات را جذب کنند.
خدمت‌رسانی به مردم به عنوان مهم‌ترین وظیفه و رسالت مدیران است
استاندار کرمانشاه گفت: خدمت‌رسانی به مردم به عنوان مهم‌ترین وظیفه و رسالت مدیران است. سنگ‌اندازی برخی بانک‌ها در اشتغالزایی جای انتقاد دارد، هماره در جلساتی که با حضور مدیران و مسئولان استانی برگزار شده به رفع مشکلات و مطالبه‌گری تاکید کرده‌ام ولی همچنان بی‌تفاوتی و عدم مسئولیت پذیری برخی مدیران دیده می‌شود.
لزوم توجه بیشتر به مناطق زلرله زده؛
وعده جهانگیری برای ساخت خانه‌های زلزله‌زده‌ها
جهانگیری با اشاره به گزارش استاندار کرمانشاه و مسئولین بازسازی که در سالگرد وقوع زلزله در جلسه هیئت دولت ارائه شد، این گزارش را رضایت بخش دانست و افزود: در زلزله سال گذشته بیش از 100 هزار واحد مسکونی دچار آسیب شد که تاکنون برای جبران خسارات، بیش از 20 هزار واحد مسکونی احداث و بیش از 55 هزار واحد بازسازی و تعمیر شده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس اتاق کرمانشاه از شتابزدگی در سیاست‌گذاری اقتصادی انتقاد کرد
در مراسمی که با حضور سرپرست سازمان توسعه تجارت، استاندار، جمعی از نمایندگان و مسوولان و فعالان اقتصادی کرمانشاه برگزار شد، از ۱۳صادرکننده برتر استان تجلیل شد.
جزئیات امداد رسانی و مشکلات شهروندان در چهارمین روز بعد از زلزله کرمانشاه (چهارشنبه 7 آذرماه)
زمین لرزه 6.4 ریشتری یکشنبه چهارم آذر97 به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد. براساس ارزیابی بنیاد مسکن ،حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی از این حادثه، آسیب کلی و جزئی دیده اند.آخرین جزئیات از امداد رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در روز چهارشنبه 7 آذرماه را در گزارش حاضر، به اختصار مشاهده می کنید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جزئیات امداد رسانی و مشکلات شهروندان در سومین روز بعد از زلزله کرمانشاه (سه شنبه 6 آذرماه)
زمین لرزه 6.4 ریشتری یکشنبه چهارم آذر97 به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد. براساس ارزیابی بنیاد مسکن ،حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی از این حادثه، آسیب کلی و جزئی دیده اند.آخرین جزئیات از امداد رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در روز سه شنبه 6 آذرماه را در گزارش حاضر، به اختصار مشاهده می کنید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
زلزله ۶.۴ ریشتری شب گذشته، خسارت جانی نداشت
استاندار کرمانشاه اظهار کرد: واحدهای مسکونی بازسازی شده در زلزله آسیب جدی ندیدند و از نظر آب، برق و اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی مشکلی نداریم.
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات مسکن :
وجود ۹۰ روستا در کانون زلزله ۶.۴ استان کرمانشاه
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه رو مرکز زلزله شب گذشته استان کرمانشاه در امتداد قطعات گسل "پیشانی‌کوهستان"( قطعات غربی ) قرار دارد، گفت: این گسل به صورت موازی در کنار مرز ایران – عراق جانمایی شده است.
آخرین جزئیات از امداد رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه در روز دوشنبه 5 آذرماه
با پایان ارزیابی 150 روستا و بررسی شرایط میدانی، زلزله 6.4 ریشتری شب گذشته کرمانشاه ، تاکنون تلفات جانی و تخریب کامل اماکن مسکونی ،گزارش شده است. مهمترین اخبار قابل ذکر در خصوص این زلزله و روندهای کمک رسانی صورت گرفته در روز دوشنبه، 5 آذر ماه 1397، بشرح زیر است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه؛
زلزله زدگان کرمانشاه 22 میلیارد تومان برق رایگان مصرف کردند
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه اعلام کرد: برق رایگان مصرف شده توسط زلزله زدگان غرب استان، برای شرکت برق 22 میلیارد تومان هزینه در برداشته است.
خانه‌های مردم با تسهیلات ویژه سنددار می‌شوند؛
پایان چهار دهه بلاتکلیفی شهر صحنه
املاک شهر 37 هزار نفری «صحنه» پس از 40 سال بلاتکلیفی اکنون با تسهیلات ویژه در حال سنددار شدن است و ساکنان آن سرانجام مالک قانونی خانه ها و مغازه های خود می شوند.
مردم از مسئولان انتظار کاهش نرخ بیکاری را دارند
کرمانشاه رتبه اول بیکاری در کشور دارد و با میانگین کشوری فاصله زیادی داریم هرچند کرمانشاه رتبه 6 کشوری در رشد اشتغال را کسب کرده است
برخورد سلیقگی وزارت کشور با قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در استانداری کرمانشاه
با وجود بازخرید خدمت شدن معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه و لزوم تمکین به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، وی باید استعفا دهد، اما مسئولان استانداری می‌گویند وزارت کشور نامی از وی در لیست اعلامی به میان نیاورده است!
بخش مسکن در استان همچنان در رکود است
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بخش مسکن کرمانشاه همچنان در رکود به سر می برد، گفت: زمین های بلااستفاده ادارات دولتی ظرفیت مناسبی برای رونق بخش مسکن هستند.
آشفتگی بازسازی‌ها در کرمانشاه؛
بازسازی مناطق زلزله زده حال و روز خوشی ندارد
بررسی‌های کارشناسی یک گروه از پژوهشگران و استادان پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله از بروز برخی آشفتگی‌ها در بازسازی مناطق زلزله زده غرب کشور حکایت دارد.
مدیرعامل شرکت آبفای استان کرمانشاه؛
آب‌ فعلا برای زلزله‌زدگان رایگان است
کرمانشاه-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای واحدهای مسکونی مناطق زلزله‌زده قبض صادر نمی‌شود و آب‌ برای زلزله‌زدگان فعلا رایگان است.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه بیان کرد: در حال حاضر نیز برای واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده قبض صادر نمی‌شود و این اداره از محل درآمدهای خود چشم‌پوشی می کند.
لایحه بیمه حوادث طبیعی در فرایند بروکراتیک بین دولت و مجلس گیر کرد!
واقعیت این است که در سال‌های اخیر و پس از وقوع حوادث طبیعی از جمله زلزله در کشور، خبر پیگیری طرح یا همان لایحه بیمه حوادث طبیعی واحدهای مسکونی به شدت در صدر اخبار قرار گرفته اما هربار و پس از بررسی در دولت و یا مجلس شورای اسلامی، روند رسیدگی به آن به دلایل مختلفی متوقف و یا به کلی به فراموشی سپرده می‌شود.
مسئول شبکه لرزه نگاری کرمانشاه:
بیش از پنج هزار پس لرزه در کرمانشاه به ثبت رسید
مسئول شبکه لرزه نگاری کرمانشاه گفت: از زمان وقوع زلزله 7.3 ریشتری ازگله در 21 آبان سال 96 تاکنون (21 آبان 97) پنج هزار و 511 پس لرزه در استان به ثبت رسیده است.
دولت ۱۳۰۰ میلیارد تومان سود امهال‌ها را پرداخت می‌کند
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در مراسم یاد بود درگذشتگان زلزله در روستای کوییک حسن اظهار داشت: در حال حاضر دولت ۱۳۰۰ میلیارد تومان سود امهال‌ها را پرداخت می‌کند
توضیحات درباره پول‌های جمع‌آوری شده توسط
هوشنگ بازوند استاندار استان کرمانشاه در گفتو‌گو با برنامه پارک شهر رادیو تهران درباره پولهایی که افراد مشهور برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جمع کرده‌اند، گفت: کل پولی که دوستان برای زلزله زدگان جمع آوری کرده‌اند حدود 23 میلیار تومان است که چیزی در حدود 98 درصد در اختیار 3 نفر از این دوستان یعنی علی دایی، نرگس کلباسی و صادق زیبا کلام است و انصافا این دوستان در کرمانشاه حضور دارند.
گزارش دولت از خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه
در سالروز زلزله سنگین و تلخ کرمانشاه، جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و با حضور استاندار کرمانشاه، رئیس بنیاد مسکن، رئیس جمعیت هلال احمر و مدیرعامل صندوق توسعه ملی تشکیل شد.
وضعیت مراکز درمانی کرمانشاه یک سال بعد از زلزله
یک سال پس از حادثه زلزله کرمانشاه، آسیب و تخریب مراکز بهداشتی و درمانی، یکی از دغدغه های خدمات رسانی به مردم ساکن در مناطق زلزله زده بوده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
معیار ارزش گذاری؛

شریعت، معیار ارزش گذاری

کرمانشاه در دوران پيش از تاريخ؛

ریشهٔ نام

جایی که باید دید:

موزه جنگ کرمانشاه

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
پاوه،جوانرود،روانسر
گیلانغرب،اسلام آباد غرب