سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پاسخ مسئولان به داستان فیلم دانش‌آموزان الیگودرز
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تنها راه حل مشکل دانش‌آموزان برای رفتن به پایه ششم این است که اولیاء بپذیرند تا آنها در مدارس شبانه‌روزی اقدام به تحصیل کنند.
ساخت بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن لرستان در مناطق زلزله زده کرمانشاه
رضایی، با اشاره به بازسازی و مقاوم سازی بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی در منطقه زلزلزه زده اسلام غرب کرمانشاه، گفت: بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن لرستان احداث شده است.
مردم در محاصره سیلاب؛
مسکن مهر پلدختر زیر آب رفت
فرماندار پلدختر گفت: به دلیل حجم بی سابقه بارندگی در شهرستان پلدختر و جاری شدن سیلاب، طبقه اول مسکن مهر زیر آب رفت و ساکنان این مسکن در محاصره سیلاب هستند.
اعتراف معاون استاندار لرستان؛
هزاران هکتار جنگل را نابود کردیم
معاون عمرانی استانداری لرستان اعتراف کرد که برای انجام کارهای عمرانی هزاران هکتار جنگل را نابود کرده‌اند و حالا مدافع محیط‌زیست شده‌اند!
انتقاد تند فرماندار بروجرد از نوسازی مدارس لرستان :
مانده‎ام اگر خیرین مدرسه‎ساز نبودند، تکلیف مدارس این شهرستان چه می‎شد؟
فرماندار بروجرد در انتقاد به عملکرد اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: مانده‎ام اگر خیرین مدرسه‎ساز نبودند، تکلیف مدارس این شهرستان چه می‎شد؟ وی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد نوسازی مدارس لرستان چه نقشی در احداث، تعمیر و مرمت مدارس بروجرد دارد؟
بسیج سازندگی ۳۸۰ پروژه در لرستان اجرا کرد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از اجرای ۳۸۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم توسط بسیج سازندگی خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت:
حجم آب پشت سدهای لرستان 3درصد افزایش یافت
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: حجم آب پشت سدهای مخزنی کزنار، هاله، حوضیان، خان‌آباد، مروک و ایوشان در ابتدای سال آبی جاری (اول مهرماه) و قبل از شروع بارندگی‌ها معادل 46 میلیون و 600 هزار مترمکعب بوده است.وی گفت: بر اساس آمار شبکه باران سنج شرکت آب منطقه‌ای لرستان این مقدار بارش‌ها از نظر کمی تا صبح 26 آبان‌ماه معادل 158 میلی‌متر بوده که در مقایسه با میانگین آمار بلند مدت حدود 152 درصد افزایش نشان می‌دهد.
اختصاص 70 میلیارد تومان برای یارانه واحدهای صنعتی و طرح‌های تولیدی استان
سید موسی خادمی گفت: بانک‌های خصوصی درصد بیشتری از منابع خود را در امور مربوط به استان هزینه کنند.
معاون استاندار لرستان تاکید کرد:
لزوم تولید محتوا و مدیریت فضای مجازی
معاون سیاسی استانداری با اشاره به میز خدمت الکترونیک و با تأکید بر اینکه لازم است این تکلیف اجرایی شود، اظهار کرد: تنها صِرف وجود میز خدمت الکترونیک در دستگاه‌ها برای خدمات مختلف کفایت نمی‌کند بلکه باید فرهنگ این کار را در میان مردم نهادینه کرد.
35.3درصد مرگ و میر لرستان ناشی از بیماری های قلبی است
مدیر کل ثبت احوال لرستان گفت: هفت ماهه امسال 35.3 مرک و میر ثبت شده در استان معادل یکهزار و 840 نفر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی بوده که بیشترین فراوانی میان دلایل وفات را دارد.
جولان متکدیان در خیابان‌های لرستان
علیرغم برگزاری جلسات مکرر مسئولان برای رسیدگی به وضعیت متکدیان در سطح خیابان‌های شهرهای استان لرستان و دادن وعده‌ها، اما این قصه همچنان ادامه دارد.
جولان متکدیان در خیابان‌های لرستان
علیرغم برگزاری جلسات مکرر مسئولان برای رسیدگی به وضعیت متکدیان در سطح خیابان‌های شهرهای استان لرستان و دادن وعده‌ها، اما این قصه همچنان ادامه دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان ؛
لرستان مشمول مخاطره خشکسالی نشد
مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه با وجود پیگیری‌های استاندار هنوز به نتیجه نرسیدیم که مشمول مخاطره خشک‌سالی و امهال تسهیلات شویم گفت: اعتبار مدیریت بحران خیلی محدود بوده که امسال این اعتبار اصلاً تخصیص نیافته است.
توسعه کشت گیاهان دارویی در لرستان؛
لرستان بهشت گیاهان دارویی می‌شود
حسین زینلی، مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی، با تأکید بر این‌که یک هزار و 500 هکتار از اراضی استان لرستان تحت کشت گیاهان دارویی است، اظهار داشت: 250 هکتار از اراضی استان لرستان زیر کشت زعفران، 220 هکتار زیر کشت گل‌محمدی و یک‌هزار هکتار از اراضی این استان زیر کشت سایر گونه‌های گیاهان دارویی قرار دارد.
مدیرکل ثبت احوال لرستان؛
مهمترین عوامل مرگ و میر در لرستان؟
مدیرکل ثبت احوال لرستان از ولادت بالغ بر 17 هزار و فوت 4464 نفر در استان خبر داد. وی با بیان اینکه 97.6 درصد از فوت‌های استان در مهلت قانونی 10 روزه به ثبت رسیده، گفت: بیماری‌های قلبی و عروقی با 1587 واقعه(35.6 درصد)، بیماری‌های بد تعریف شده مانند کهولت سن با 564 مورد(12.6 درصد)، سرطان و سایر تومورها با 511 واقعه(11.5 درصد) و حوادث غیرعمدی با 410 مورد(9.2 درصد) مهمترین عوامل مرگ و میر در استان بوده‌اند.
نیروی انتظامی خط اول اتصال نظام با مردم است
خادمی روز سه شنبه در کنگره 456شهید نیروی انتظامی استان لرستان اظهار کرد: نیروی انتظامی سازمانی است، با خدمات متنوعی در بخش های مختلف از تامین امنیت تا مسائل اقتصادی، خدمات گذرنامه، راهنمایی و رانندگی،مبارزه با قاچاق، مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و غیره است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
ایجاد مسیر سلامت تا آبشار وارک
استاندار لرستان از ایجاد مسیر سلامت تا آبشار وارک خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
می‌توان با ارائه مستندات، مشکل تخصیص آب استان را حل کرد
در پی مطرح شدن انتقاداتی از سوی نمایندگان لرستان در مجلس و معاونت عمرانی استانداری لرستان درخصوص مشکلات تخصیص آب،مدیر عامل آب منطقه ای لرستان عنوان کرد: با ارائه مستندات، توجیهات منطقی و همدلی می‌توان مشکل تخصیص آب استان را حل کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اعتبارات استان در راستای تسهیلات به اقشار آسیب پذیر هزینه شود
سید موسی خادمی گفت: شرایط لازم جهت بهره‌مندی از تسهیلات برای اقشار آسیب‌پذیر توسط دستگاه های حمایتی فراهم شود .خادمی با تاکید براینکه باید منابع و اعتبارات جدید را هدفمندتر از گذشته جذب کنیم، گفت: بخشی از اعتبارات توزیع نشده را در قالب نهادهای حمایتی همچون بنیاد شهید، بهزیستی و کمیته امداد داده‌اند که باید سریع‌تر آن‌ها را جذب کنیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان؛
فصل گردشگری دریاچه گهر به اتمام رسید
نبی اله قائد رحمت روز شنبه با اشاره به گشت و کنترل و پایش مداوم در مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست لرستان و ممنوعیت ورود بدون مجوز به مناطق امن تحت مدیریت محیط زیست استان افزود: پاسگاه های حفاظت از محیط زیست در منطقه اشترانکوه اول مهرماه از ورود گردشگران به این دریاچه جلوگیری می کنند
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
سنگ از لرستان به کشور‌های آمریکایی صادر می گردد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر سنگ استان به کشور‌های آمریکایی صادر می‌شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
همراهی نماینده الیگودرز و استاندار لرستان؛
بازدید وزیر صنعت از صنایع الیگودرز و منطقه ویژه اقتصادی
محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت روز دوشنبه به منظور بازدید، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند طرح صنعتی با استقبال نماینده الیگودرز، استاندار لرستان، فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی، وارد لرستان شد. دکتر شریعتمداری، ساعاتی قبل به همراه دکتر محمد خدابخشی(نماینده مجلس) و استاندار محترم لرستان، بازدید خود از صنایع شهرستان الیگودرز و منطقه ویژه اقتصادی را آغاز نمودند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اجرای «طرح توسعه اشتغال روستایی» در روستاهای لرستان
مدیرکل فنی و حرفه‌ای لرستان از اجرای «طرح توسعه اشتغال روستایی» در روستاهای این استان خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مکان دفن زباله «سلسله» و «دلفان» تعیین می‌شود
فرماندار سلسله گفت: به‌زودی جلسه‌ای را با شهردار و فرماندار دلفان خواهیم داشت تا تکلیف مکان دفن زباله دو شهرستان را مشخص کنیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وزیر آموزش‌وپرورش در بروجرد:
افزوده شدن ۱۰ هزار کلاس درس به مدارس کشور
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: در مهرماه سال تحصیلی پیش رو حدود ۸۰۰۰ کلاس به کلاس‌های درس کشور اضافه می‌شود که تعداد کلاس‌های اضافه شده تا پایان سال ۹۷ به حدود ۱۰۰۰۰ می‌رسد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
روال اداری عجیب در اورژانس!

فتوکپی=پذیرش در بیمارستان شهدای عشایر

پیامد واگذاری به بخش خصوصی؛

چرای گوسفندان در پارسیلون!

عوارضی بزرگراه خرم آباد به پل زال؛

کفشمو بدم؟؟؟

بی عدالتی در استخدام:

استخدام بی ضابطه در پلدختر

گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
موزه ايران باستان لرستان:

آثار باستانی لرستان

تاریخ معاصر لرستان؛

جنگ جهانی اول

صنایع دستی از نفس افتاده:

فراموشی حرفه قالیبافی

احداث غیرقانونی جاده گردشگری:

قانون شکنی در شرق لرستان

خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
ازنا،الیگودرز
درود
سلسله،دلفان(نورآبا،الش)
کوهدشت،پلدختر
بروجرد