سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد؛
اخبار غیرواقعی آسیب جدی به اعتماد مردم می‌زند
سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: درج اخبار غیرواقعی و شبهه برانگیز و زدن انگ‌های مختلف به نهادها و سازمان بنیادین کشور، آن‌هم به این امید که خود را اندکی بهتر جلوه دهیم، در کوتاه مدت و بلند مدت، آسیب‌های جدی به اعتماد مردم، به‌خصوص به جامعه رسانه‌ای کشور خواهد زد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نوید وزیرکار برای اشتغال 900 هزار نفری در سال جاری/ پیگیری درخواست‌های صنفی آنش‌نشانان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با هفته کارگر صبح امروز (سه شنبه) از ایستگاه شماره یک آتش نشانی بازدید کرد و پس از صحبت با آتش‌نشانان راهی کارخانه کیان تایر شد و با کارگران این کارخانه تولید تایر به گفتگو نشست.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بخشنامه جدید دولت برای طبقه‌بندی مشاغل
بعد از مصوبه دولت برای ارتقای یک پایه‌ای طبقه همه کارمندان دولتی در هفته‌های گذشته، رئیس سازمان اداری و استخدامی طبقات جدید را ابلاغ کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
طرح«تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»مجددا به صحن مجلس می‌آید
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با اشاره به بررسی مجدد طرح «تشکیل سازمان مبارزه با مفساد اقتصادی» در این کمیسیون، گفت: بررسی این طرح تا اواخر خردادماه به پایان می رسد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیران پیر مانع پیشرانه کشوراند!
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی مدیران روحیه جهادی ندارند، گفت: مدیرانی می‌توانند کشور را به جلو ببرند که پیر و کسل‌کننده نبوده و با انگیزه و نشاط کار را انجام دهند.
باز پس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار، شاید در شب انتخابات
ربیعی در نشست شورای سه‌جانبه ملی وعده داده بود که لایحه اصلاحیه قانون کار را پس از بازگرداندن به دولت به تبادل نظر بگذارد، اما احتمال رفتار پوپولیستی برای بازگردان آن در شب انتخابات وجود دارد.
حقوق بازنشستگان تا 27 % افزایش می یابد
رئیس امور نظام های پرداخت و مدیریت مشاغل سازمان اداری و استخدامی کشور اطلاع داد حقوق بازنشستگان سنوات قبل به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
دبیر شورای راهبری طرح جویشگر بومی تأکید کرد؛
الزام سازمان‌های دولتی به استفاده از جویشگرهای بومی
«علیرضا یاری دبیر شورای راهبری طرح جویشگر بومی از اجرای سیاستی مبنی بر استفاده سازمان‌های دولتی از موتورهای جست‌و‌جوی بومی خبر داد و گفت: به‌دنبال این هستیم که سیاستی شکل گیرد تا حداقل سازمان‌های دولتی و نهادهای حکومتی از موتور جست‌و‌جوی بومی استفاده کنند.
مهلت ۲ ماهه رئیس جمهور به صندوق توسعه برای تدوین برنامه جذب سرمایه خارجی
رئیس جمهور به رئیس صندوق توسعه، ماموریت داد طرف دو ماه برنامه های مربوط به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی را ارائه کند.
یکی از نخبگانی که در تیم مصطفی حضور داشت اکنون در اداره آب و فاضلاب اصفهان کار می کند
پدر شهید احمدی روشن می گوید: یکی از نخبگانی که در تیم مصطفی(شهید) حضور داشت اکنون در اداره آب و فاضلاب اصفهان کار می کند.
لاریجانی پس از استنکاف رئیس‌جمهور، قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را ابلاغ کرد
«قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» پس از استنکاف رئیس‌جمهور در ابلاغ قانون، نهایتاً از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ابلاغ و در ۲۰ فروردین ۹۶ در روزنامه رسمی کشور منتشر شد.
صداوسیما بدون قانون اداره می‌شود
مجلس یک فوریت طرح نظارت بر صدا و سیما را رد کرد. طرحی که با امضای 35 عضو فراکسیون امید ارائه شد و قرار است بر اساس آن نحوه اداره صدا و سیما با تغییراتی به‌صورت هیأت امنایی در بیاید.
رئیس کانون مسئولین ایمنی، حفاظت فنی و بهداشت کار کشور:
عقب ماندگی نظام ایمنی کشور به عدم حضور تشکل‌های مردم نهاد بازمی‌گردد
رئیس کانون مسئولین ایمنی، حفاظت فنی و بهداشت کار کشور می‌گوید، عقب ماندگی نظام ایمنی کشور به عدم حضور تشکلات صنفی و سازمان‌های مردم نهاد در متن نظام ایمنی و بهداشت کار کشور بازمی‌گردد.
تشریح وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد بودجه سال 95
تشریح وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد بودجه سال ۹۵ در کمیسیون برنامه و بودجه با حضور "نوبخت" و سیف
مستمری سال ۹۶ به میزان ۱۴ ونیم درصد افزایش یافت
به گفته مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی برای حداقل بگیران به میزان ١٤ و نیم درصد افزایش می یابد.
توضیح حافظی به مردم تهران درباره ثبت‌نام نکردن در انتخابات شورای شهر تهران
رحمت‌اله حافظی، رییس فعلی کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در نامه‌ای به مردم پایتخت دلایل عدم حضور در انتخابات دوره پنجم شورای شهر را تشریح کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وزارت نیرو به چهار استان سیل‌خیز کشور آماده‌باش داد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: چهار استان فارس، بوشهر و هرمزگان و جنوب استان کرمان، روزهای یکشنبه و دوشنبه (ششم و هفتم فروردین) در معرض بارندگی و سیلاب قرار دارند.
دولت تجمل‌گرا نمی‌تواند اقتصاد مقاومتی را محقق کند
نماینده مجلس با بیان اینکه با دولت رفاه‌زده نمی‌توان اقتصاد مقاومتی را محقق کرد، گفت: دولت برای ایجاد اشتغال و رونق تولید منتظر وین، لوزان و ژنو بود در حالیکه اگر نگاه به سمت سرمایه‌های داخلی سوق داده شود مشکلات حل شدنی است.
محمدرضا نعمت‌زاده:
با هیچ کس دعوا ندارم
محمدرضا نعمت‌زاده می گوید:«خوشبختانه بنده با هیچ کس دعوا ندارم،بنده با همه رفیق و دوست هستم و با هیچ کس دشمنی ندارم.انشاله الله کسی هم با بنده دشمنی نداشت باشد.»
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جوابِ «سرهنگ نیستم، حقوقدان هستمِ» روحانی را یک روز می‌دهم
قاسمی گفت: در دولت دهم برای وزیر نفت 7 میلیون تومان فیش حقوقی صادر می‌شد و خبری از حقوق‌های چند صد میلیونی نبود.
گوش کارگران از وعده‌های انتخاباتی پر شده؛ زمان مشارکت دولت در بهبود معیشت کارگران فرا رسیده است
دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارگران کشور گفت: در زمان هر انتخاباتی وعده‌هایی برای رنگین شدن سفره کارگران داده می‌شود و گوش مردم دیگر از این قول‌ها پر شده است.
نتایج سرشماری نفوس در حوزه جمعیتی کشور نگران‌کننده است
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نتایج نگران‌کننده سرشماری نفوس، گفت: مجلس و دولت باید مسئله کاهش رشد جمعیت کشور را جدی بگیرند و الّا به جایی می‌رسد که قابل علاج نیست.
در نشست خبری امید علی پارسا مطرح شد؛
نتایج سرشماری ١٣٩٥ اعلام شد
رییس مرکز آمار ایران نتایج سرشماری ١٣٩٥ را اعلام کرد.
سور دولت در شب چهارشنبه آخر سال / چشم 13 میلیون کارگر ایرانی نگران مزد ۹۶
نشست پایانی شورای عالی کار با هدف تعیین دستمزد سال 96 بیش از 13 میلیون کارگر ایرانی با حضور وزاری صنعت، اقتصاد و کار و سایر شرکای اجتماعی روز سه‌شنبه در وزارت کار برگزار می‌شود.
دولت و کارفرمایان زیر بار سبد معیشتی کارگران نمی‌روند/ اختلاف زیاد بین حقوق کارگران و حداقل دستمزد مطلوب
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: تلاش‌های بسیاری برای بدست آوردن سبد معیشتی خانوارهای کارگری شده است، اما دولت و کارفرمایان با وجود پذیرش دشواری معیشت کارگران، زیر بار اعداد و ارقام نرفته‌اند.
ایرادات شورای نگهبان به برنامه ششم توسعه و بودجه ۹۶ رفع می شود
رفع ایرادات شورای نگهبان به لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۶ در دستور کار مجلس شورای اسلامی در هفته پایانی سال ۹۵ قرار گرفت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حقوق برخی مدیران در دولت احمدی‌نژاد معادل معاون وزیر بود
به گفته یک اقتصاددان، نظام اداری در ایران ناکارآمد و به هم ریخته است. سیستمی که در دوران احمدی‌نژاد بیشتر به هم ریخت و دولت روحانی نیز نتوانست وضعیت آن را ساماندهی کند.
خواندنیها-دانستنیها
نظرات وگلایه ها