سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۱۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح پرستاری جامع‌نگر در کشور به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

شعارسال : مریم حضرتی در نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی پرستاران و دانشجویان پرستاری و یادمان شهید پرستار حمید اسدالهی در بندرعباس گفت: در این طرح پرستاران در منازل بیماران هم خدمات ارائه می‌دهند و از این پس خدمات پرستاران به بیمارستان‌ها محدود نمی‌شود.
وی اظهار کرد: 90 درصد نیروی پرستاری فقط به ده درصد از افراد بیمار بستری در بیمارستان‌های کشور خدمات ارائه می‌دهند که با اجرای این طرح خدمات پرستاران فراگیر می‌شود.
حضرتی خاطرنشان کرد: معوقات بیش از یک سال پرستاران هم به‌زودی پرداخت می‌شود و به‌زودی با راه‌اندازی سامانه الکترونیکی مشکلات پرستاران زودتر از موعد رسیدگی می‌شود.
معاون پرستاری وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در پایان اظهار کرد: ماندگاری پرستاران در نقاط محروم و کمتر برخوردار هم در دستور کار قرار دارد تا با کمبود نیروی پرستار روبرو نشویم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تحلیلی-خبری سلامت ، تاریخ انتشار: 8 دی 1396، کدخبر: 233913 ، www.salamatnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین