سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نمایندگان مجلس تمهیدات ویژ‌ه‌ای برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری اتخاذ کرده‌اند.

شعارسال: علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تمهیدات ویژه مجلس برای حل مشکل سپرده‌گذارن مؤسسات اعتباری خبر داد و گفت: تمامی نمایندگان مجلس به مشکلات اقتصادی کشور و نیز مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری واقف هستند و عزم جدی برای حل این مشکلات در مجلس و دولت وجود دارد.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای بررسی ویژه و خارج از برنامه مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری، به‌خصوص سپرده‌گذاران کاسپین در کمیسیون امنیت ملی انجام شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس، اضافه کرد: در جلساتی که با رئیس مجلس نیز داشته‌ایم، وی تأکید کرده که از راه‌های قانونی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری استفاده، تا مشکل آنها در اسرع وقت حل و فصل شود.

بروجردی در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس، پیشنهاداتی برای جلوگیری از تکرار اشکالاتی که در مؤسسات اعتباری ایجاد شده، مطرح کرده‌اند که جزئیات آن به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 12 دی 96، کد خبر:1617560 ، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین