سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از عقد قرارداد برای خرید ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر خبر داد و گفت: تاکنون هشت فروند آن تحویل کشور شده است.

شعار سال:فرزانه شرفبافی پیش ازظهر چهارشنبه در جلسه برقراری پروازهای روزانه ساری – تهرانبا تاکید بر اینکه هواپیماهای ای تی ار خریداری شده بسیار ایمن با تکنولوژی بالا، مصرف سوخت پایین و آلایندگی کم و بهره وری بالا است افزود: علاقمند به خرید و تحویل ۲۰ فروند هواپیمای ای تی آر هستیم و قرارداد آن را بسته ایم و تاکنون هشت فروند به ما تحویل داده شد.

وی با عنوان اینکه شنبه هفته جاری دو فروند هواپیمای جدید تحویل گرفتیم افزود: هواپیمای ششم به ساری آمده است و درصددیم تا پروازهای روزانه ساری – تهران با آن دایر شود.

شرفبافی اظهار داشت: امروز روز بسیار مهمی برای شرکت هواپیمایی است و یک حضور دائمی در ساری و همکاری با استان مازندران است.

وی با تقدیر از رئیس جمهور برای خرید هواپیمایی جدید گفت: این امکان برای شرکت هواپیمایی فراهم شد که بتواند در مذاکرات برجام مقوله صنعت هواپیمایی را پیاده کند و مجوز لازم برای خرید هواپیما گرفته شود و امروز دستاورد آن را مشاهده می کنیم.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تقدیر از وزیر راه و شهرسازی ادامه داد:نگاه وی به ایجاد و توسعه از طریق صنعت هواپیمایی است و تلاشهای خوبی برای توسعه صنعت هواپیمایی شده است و امیدواریم این صنعت روز به روز توسعه یابد.

وی گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درصدد است تا از طریق هواپیماهای ای تی آر، نسبت به برقراری پروازهای منطقه ای اقدام کند.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ادامه داد: منظور از پروازهای منطقه ای این است که از شهرهای مختلف به خارج از کشور، پروازهایی را برقرار کند و در برنامه پیش بینی شده فرودگاه ساری، استقبال از پرواز ساری – عشق آباد یا ساری – تفلیس و غیره وجود دارد.

مدیر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ادامه داد: برنامه ریزی برای حضور دائمی و مستمر و تهاتر پرواز را در دستور کار داریم و برای این کار نیاز به تیم تخصصی و کارشناسی است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار 13دی 96، کدمطلب:4190215، www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین