سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۳۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: خشکسالی و عدم بارش باران نگرانی‌هایی را برای تامین برق تابستان به وجود آورده که امیدواریم در فصل زمستان و بهار این مساله جبران شود.

شعارسال: مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: خشکسالی و عدم بارش باران نگرانی‌هایی را برای تامین برق تابستان به وجود آورده که امیدواریم در فصل زمستان و بهار این مساله جبران شود.

غلامرضا خوش خلق ، با بیان این‌که ۶۴ پروژه اولویت‌دار برای گذر از پیک تابستان در صنعت برق تهران در نظر گرفته شده که اکنون در حال اجراست، اظهار کرد: براساس برآوردهای صورت گرفته برای پیشبرد این پروژه‌ها به ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی ادامه داد: از نظر اجرای سیاست‌ها و پروژه‌ها در صنعت برق نگرانی وجود ندارد، بلکه نگرانی اصلی در بحث خشکسالی است، چرا که پیش بینی می‌شود اگر روال بارش به همین شکل پیش رود گرما تشدید می‌شود و با مشکل تامین برق در سدهای آبی نیز مواجه خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران با بیان این‌که ممکن است به دلیل خشکسالی در تابستان با مشکلاتی روبه‌رو شویم، اظهار کرد: اگر در ماه‌های جاری وضعیت بارندگی بهبود یابد برای تامین برق تهران با مشکل مواجه نخواهیم شد.

خوش خلق ضمن تاکید بر اهمیت مدیریت مصرف، گفت: لازم است که مشترکان نه تنها در مصرف برق بلکه در مصرف آب، گاز و سایر انرژی‌ها صرفه‌جویی و مدیریت مصرف داشته باشند، چرا که این کار نه تنها به نفع مشترکان بلکه به نفع اقتصاد ملی است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تابناک، تاریخ انتشار: 19 دی 1396، کدخبر: 762849، www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین