سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۳۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره شائبه‌های تغییر وضعیت تاکسی‌ها در طرح ترافیک جدید توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: تاکسی‌های فعال در حمل و نقل عمومی همچون گذشته می‌توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

شعارسال:مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره شائبه‌های تغییر وضعیت تاکسی‌ها در طرح ترافیک جدید توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: تاکسی‌های فعال در حمل و نقل عمومی همچون گذشته می‌توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

علیرضا قنادان در پاسخ به درستی یا نادرستی اینکه گفته می شود خودروهای تاکسی‌ که خط فعالیتشان در محدوده جدید ترافیکی نیست باید برای ورودشان به محدوده عوارض پرداخت کنند، گفت: هیچ تغییری در مورد تاکسی‌ها در طرح جدید ترافیکی ایجاد نشده است.

وی با بیان اینکه وضعیت تاکسی‌ها برای تردد در محدوده طرح ترافیک به همان شکل سابق است تصریح کرد: تاکسی‌های فعال در حمل و نقل عمومی اعم از خطی، گردشی و ... همچنان به مانند گذشته می‌توانند در محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

وی افزود: در لایحه جدید خودروهای امدادی اعم از آتش‌نشانی و .. و همچنین تاکسی‌های فعال که در سطح شهر فعالیت می‌کنند از پرداخت عوارض معاف هستند و سخنانی که در خصوص پرداخت عوارض‌ آنها بیان می شود نادرست است.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار 19دی96،کدخبر: 96101909867 ، www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین