سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۳۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
سوای روش های پرکاربرد امروزی برای تغییر رنگ چشم با استفاده از طب مدرن روشی برای روشن تر شدن رنگ چشم وجود دارد که می توان در خانه انجام داد.

شعار سال: آیا دوست دارید به طور طبیعی رنگ چشم را با عسل تغییر دهید؟ تغییر رنگ چشم با عسل عنوان مبحثی است که به آن خواهیم پرداخت البته باید گفت این ادعا هیچ گونه واقعیت علمی ندارد و برخی آن را به طور تجربی استفاده کرده اند.

روشن شدن وتغییر رنگ چشم با عسل

چگونه عسل رنگ چشم ها را روشن تر می کند ؟

عسل خاصیت سفید کنندگی دارد و به عنوان ماده خانگی برای روشن کردن پوست و از بین بردن لک ها استفاده می شود همچنین در روشن کردن مو و درمان آلرژی موثر است همچنین براساس یک گفته قدیمی عسل رنگ قهوه ای چشم را روشن تر می کند.


روشن تر شدن وتغییر رنگ چشم با نسخه خانگی

آیا عسل رنگ چشم را دائمی تغییر می دهد ؟

مهم است بدانید هیچ راهی برای تغییر رنگ چشم به طور دایمی نیست راهی که ادعا می کنند تغییر رنگ چشم دائمی وجود دارد موجب آسیب به چشم و ضعیفی می شود بنابراین تغییر رنگ باعسل موقتی است.

روشتغییر رنگ چشم با عسل و آب

ترکیب عسل و آب رنگ چشم را روشن تر می کند ،افرادی که می خواهند برای روشنی چشم عسل استفاده کنند باید به عسل آب ولرم اضافه کنند تا کمتر چسبنده شود .استفاده عسل و آب، چشم را روشن تر و سالم تر می کند .

برای انجام این کار پیشنهاد ما این است دو تاسه قطره از عسل و آب را در هر چشم صبح ها و شب بچکانید

این کار را روزانه به مدت دو هفته انجام دهید

بیشتر افراد ترجیح می دهند از عسل خام استفاده کنند همچنین آب ولرم نسبت به آب خنک بهتر است.

عسل و آب را به نسبت یک به پنج ترکیب کنید و داخل قطره چکان تمیز بریزید و با دقت در هر چشم دو تا سه قطره بچکانید باقیمانده مواد را در جای خنک و تاریک نگه دارید.

عسل یک آنتی باکتریایی طبیعی برای تمیز کردن چشم و عفونت هایی مثل التهاب وخشکی چشم است.

عوارض احتمالی استفاده از عسل برایتغییر رنگ چشم

عوارضی که ممکن است عسل برای تغییر رنگ چشم داشته باشد:

علتی که باعث می شود افراد از مصرف عسل صرف نظر کنند این است که بسیاری از عسل ها خالص نیستند و با مواد مصنوعی ترکیب شده اند پ هاش چشم انسان هفت و نیم است در صورتیکه پ هاش عسل سه است یعنی خاصیت اسیدی عسل باعث سوزش چشم می شود ونباید تنهایی مصرف شود.

تغییر رنگ چشم با عسل نامرغوب ممنوع!

از عسل خام نامرغوب برای تغییر رنگ چشم استفاده نکنید ،برخی افرادعسل را با آب رقیق می کنند بدون اینکه پ هاش دقیق آن را اندازه بگیرند و در چشم می چکانندکه موجب خارش و سوزش می شود.

اگر عسلی که مصرف می کنید آلوده باشد باعث عفونت واسیب به چشم می شود قبل از اینکه سعی کنید رنگ چشم را با عسل تغییر دهید ابتدا مطالعه کنید که چگونه این کار را انجام دهید.

رنگ چشم ژنیتیکی است وبارنگدانه های بخشی از چشم که به آن عنبیه گفته می شود همه می شناسند گاهی افراد رنگ چشم آبی سبز قهوه ای خاکستری دارند ومی خواهند یک درجه رنگ چشم را روشن ترکنندوطبق تحقبقات به دست آمده رنگ چشم قهوه ای کمتر جذاب است به همین دلیل سعی دارندرنگ چشم را روشن ترکنند ، باید بگوییم که این کار تقریباً غیرممکن است که رنگ عنبیه را به طور کامل تغییر داد اگرچه لیزر درمانی پیشرفت زیادی کرده اماعسل روشی است که بدون هیچگونه جراحی رنگ چشم را روشن تر می کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت نمناک، تاریخ -، کد مطلب: p57804: www.namnak.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین