سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۳۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
روابط عمومی سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گفت: تقریبا تمام مراحل مقدماتی آماده سازی پردیس ملت انجام شده و همه جانمایی ها برای قسمت های مختلف در نظر گرفته شده است.

شعارسال: مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در خصوص زمان پیش فروش بلیت این دوره از جشنواره فیلم فجر گفت: دبیرخانه در حال بررسی تمامی جوانب در جهت فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر است و به امید خدا زمان رسمی بلیت فروشی هفته آینده اعلام خواهد شد.


وی با اشاره به برخی مشکلات پیش آمده در امر بلیت فروشی در جشنواره فیلم فجر سال گذشته تاکید کرد: جشنواره سال گذشته برای ما تجربه خوبی بود و امسال قطعا شاهد مشکلات درگاه اینترنتی خرید بلیت و مسدود شدن سایت نخواهیم بود.

مدیر روابط عمومی سى و ششمین جشنواره فیلم فجر درباره مراحل آماده سازی پردیس ملت برای میزبانی از اهالی رسانه اضافه کرد: تقریبا تمام مراحل مقدماتی آماده سازی پردیس ملت انجام شده و همه جانمایی‌ها برای قسمت‌های مختلف در نظر گرفته شده است.

وی در همین راستا ادامه داد: به امید خدا از ابتدای هفته آینده نصب دکور‌ها در فضای داخلی و خارجی پردیس ملت آغاز خواهد شد.

نجفی در خصوص ویژگی‌های پردیس ملت برای برگزاری جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: این اطمینان را می‌دهیم که در جشنواره امسال بهترین سیستم پخش در اختیار فیلمسازان قرار خواهد گرفت.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار 21 دی 96، کد خبر:385801 ، www.mizanonline.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین