سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۶۳۳۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴
معاون ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه اساسنامه سازمانهای مردم نهاد پروسه قانونی را طی می کند، گفت: اساسنامه مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد با دستور رئیس جمهور رسمی می شود.

شعارسال:معاون ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه اساسنامه سازمانهای مردم نهاد پروسه قانونی را طی می کند، گفت: اساسنامه مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد با دستور رئیس جمهور رسمی می شود.

محمدمهدی تندگویان در نخستین همایش مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد که از پنجم تا هفتم بهمن ماه در شیراز در حال برگزاری است، با اشارهبه اهمیت موضوع اساس نامه سازمانهای مردم نهاد، افزود: ممکن است سال های آینده موارد جدیدی به این اساسنامه اضافه شود. در کشوری زندگی می کنیم که همه چیز درحال گسترش است و باید این موضوع در نهاد ریاست جمهوری دقیق و کارشناسی شده بررسی شود.

وی ادامه داد: تمام سعی ما در ستاد این بوده است که دخالت زیادی در نوشتار این اساس نامه نکنیم. در آینده چشم انداز را باید خودتان ثبت کنید این مجمع مردم نهاد باید خودش به یک چشم انداز مهم برسد.

وی ادامه داد: در جلسات متعد ی که نمایندگان سازمانهای مردم نهاد برگزار می کنند باید به این موضوع رسیدگی و بررسی شود،

جوانان برند هستند و باید به آنها رسیدگی کرد.

معاون ساماندهی امور جوانان تاکید کرد: موضوع انتخابات سازمانهای مردم نهاد باید قانونمند و سنتی باشد. در دوره اول کسانی که وارد می شوند کار بسیار سختی دارند و نهادی است که درحال شکل گیری است و کسانی که این مسئولیت را قبول می کنند از خود گذشتگی نشان می دهند کم کاری را باید به کشور پاسخگو باشند.

تندگویان ادامه داد: هر کسی در بین شما عزیزان است و فکر می کند می تواند در این مجمع که کار سختی دارد می تواند موفق باشد جلو بیاید.

معاون ساماندهی جوان افزود: باید شما عزیزان توانایی های لازم را دارید مشکلات جوانان را شناخته ام و از شما عزیزان انتظار دارم برای ساماندهی جوانان به هم کمک کنید در ضمینه مشکلات شما اقدامات عملیاتی آعاز کردیم.

تندگویان با اشاره به تفاهم نامه ها گفت: با ستاد کل نیرو های مسلح در حال تفاهم هستیم و در بهمن ماه اعلام خواهد.

وی ادامه داد: یک پروسه قانونی و ملی را پشت سر میگذاریم تا مجمع ملی شما با دستور رییس جمهور به رسمیت شناخته می شود و می توانید با نهاد ها و ارگان های مختلف وارد مذاکره شوید.

تندگویان گفت: هنوز بحث تفکیک وزارت ورزش و جوانان را قدرت دنبال می کنیم. همین که حدود دوهزار تشکل مردم نهاد را داریم یک موفقیت است.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ،تاریخ انتشار5 بهمن96،کدخبر: 4209597، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
غزوه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
0
0
کلی مشکل فکری و روانی و جسمی برای جوونای امروز هست که باید توسط همچین سازمانایی پیگیری بشه...امیدوارم این سازمان بتونه موفق باشه.
ا.ف75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
0
0
با موفقیت روز افزونه هرچی بیشتر امیدواریم در زمیه اشتغال هم قدم های لازم هرچی زودتر برداشته بشه
ن.ف83
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین