سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به برودت هوا در تهران و نیاز به خون و فرآورده‌های خونی از تهرانی‌هایی که منزل‌شان در نزدیکی مراکز اهدای خون است و مشکل تردد ندارند، خواست برای اهدای خون به این مراکز مراجعه کنند.

شعارسال : دکتر بشیر حاجی‌بیگی با اشاره به بارش برف در استان تهران، گفت: باتوجه به برودت هوا و کاهش حضور اهداکنندگان خون و نیاز به خون و فرآورده‌های خونی از تمامی هموطنان دعوت می‌شود برای اهدای خون به پایگاه‌ها و مراکز انتقال خون استان تهران در نزدیکترین مرکز مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تمامی مراکز و پایگاه‌های اهدای خون استان تهران به جز مراکز رباط کریم و شهر قدس امروز فعال و آماده ارائه خدمت هستند، تاکید کرد: از آنجایی که راه‌ها بسته است و به دلیل مشکلات تردد در سطح استان، از مردمی که منزلشان در نزدیکی پایگاه‌های انتقال خون است و مشکلی برای تردد به این مراکز ندارند، برای اهدای خون مراجعه کنند. به عنوان مثال هموطنانی که منزلشان در نزدیکی مرکز وصال انتقال خون در خیابان وصال، بلوار کشاورز و... است برای اهدای خون مراجعه کنند.

وی اعلام کرد که انتقال خون استان تهران باید جوابگوی ۱۷۰ بیمارستان و مرکز درمانی برای تامین خون و فرآورده‌های خونی باشد، بنابراین نیاز است که مردمی که منزلشان در نزدیکی مراکز اهدای خون است، برای اهدای خون مراجعه کنند.

در ادامه لیست مراکز فعال اهدای خون استان تهران می‌آید:

-
مرکز جامع وصال ساعت پذیرش ۸ صبح الی ۲۰
-
مرکز جامع ستاری ساعت پذیرش ۸ صبح الی ۲۰
-
مرکز آزادی ۸ صبح الی ۱۵
-
مرکز پیروزی ۸ صبح الی ۱۷
-
مرکز افسریه ۸ صبح الی ۱۵
-
مرکز شهرری ۸ صبح الی ۱۷
-
مرکز متروامام خمینی(ره) صبح ۸ الی ۱۵
-
مرکز چیذر ۸ صبح الی ۱۵
-
مرکز ورامین ۸ صبح الی ۱۴:۳۰
-
مرکز شهریار ۸ صبح الی ۱۵
-
مرکز شهید رجایی ۸ صبح الی ۱۴

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تحلیلی – خبری پارسینه ، تاریخ انتشار: 8 بهمن 1396، کدخبر: 407965، www.parsine.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین