سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۰۸۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
بر طبق گزارشات سازمان رتبه‌بندی مودیز، شرایط شهر کیپ‌تاون، با وجود بحران آب، با درآمد کمتر و مخارج بیشتر که باعث از بین رفتن منابع مالی شهر خواهد شد بحرانی توصیف شده است.

شعارسال:بر طبق گزارشات سازمان رتبه‌بندی مودیز، شرایط شهر کیپ‌تاون، با وجود بحران آب، با درآمد کمتر و مخارج بیشتر که باعث از بین رفتن منابع مالی شهر خواهد شد بحرانی توصیف شده است.

بر طبق گزارشات سازمان رتبه‌بندی مودیز، شرایط شهر کیپ‌تاون، با وجود بحران آب، با درآمد کمتر و مخارج بیشتر که باعث از بین رفتن منابع مالی شهر خواهد شد بحرانی توصیف شده است.

در پی ضربه زدن بحران آب به صنعت گردشگری و متهم شدن سیاستمداران این کشور به اجرای سیاست‌هایی که منجر به رشد فزاینده جمعیت و دامن زدن به بحران آب شده و نیز در پی چندین سال خشکسالی که به گفته دانشمندان به خاطر گرمایش زمین توسط انسان‌ها رخ داده، مسئولان در دومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی برنامه‌های احتمالی خود را برای مقابله با این بحران تقویت کرده‌اند.

به گزارش گاردین، به نقل از مدیرعامل سازمان گردشگری کیپ تاون، صنعت گردشگری این شهر به شدت از این بحران ضربه خورده و بسیاری از سفرهای داخلی و بین‌المللی به این شهر، لغو شده‌است.

کیپ‌تاون در مواجهه با رکورد بدترین خشکسالی در جهان، با کاهش سطح آب در شش سد اصلی تامین آب شهری، به ۲۶٫۳ درصد، با بحرانی جدی رو به‌رو شده است. این عدد در سال گذشته، بیش از ۹۰ درصد بوده است.

با وجود ۴ ماه فاصله تا ماه‌های بارانی فصل زمستان، احتمال دارد ساکنین شهر کیپ تاون از ۱۲ آوریل، مجبور به صف‌کشیدن برای دریافت سهم روزانه خود یعنی تنها ۲۵ لیتر آب، شوند تا مصرف آب به شدت کاهش یابد.
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت فرارو، تاریخ انتشار15بهمن 96،کدخبر: 347389، www.fararu.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین