سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۲۵۵۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
نرده‌کشی عجیب مسئولان دانشگاه سمنان تردد دانشجویان را با مشکل مواجه کرده است و صدای شکایت آنها را بلند کرده است.

شعار سال: دانشجویان برای حل مشکلات به دنبال ساده ترین روش هستند، یکی از مشکلات دانشجویان در دانشگاه وجود مسیر‌های طولانی در دانشگاه است که همواره از آن شاکی هستند و برای کوتاه شده مسیر‌ها پیشنهاد‌های خود را حتی در قالب فرمول‌های ریاضی نیز مطرح می‌کنند.

قضیه نامساوی مثلثی، را شنیده اید؟ این قضیه در میان عوام به اشتباه اصل حِمار نیز نامیده می‌شود؟ قضیه از این قرار است که در هندسه اقلیدسی می‌گوید همواره کوتاه‌ترین مسیر بین دو نقطه، خط راست است.


مسیری که دیگر نمی توان از آن عبور کرد

چرا راه مستقیم به اتاق رییس دانشگاه می‌رود؟

یکی از دانشجویان دانشگاه سمنان مسیر طولانی که اجازه نمی‌دهد تا به کلاس درس برسد، گفت: اگر فقط‌ میله‌ افقی که مانعی برای رفتن به دانشکده است را بردارند ما می‌توانیم همان راه همیشگی را برویم.

وی با بیان اینکه دانشکده انسانی دانشگاه سمنان دورترین دانشکده است، گفت: چرا راه مستقیم به اتاق رییس دانشگاه می‌رود؟ منظورم این است که چرا راهی که مسئولان دانشگاه می‌گویند برویم در صورتی که مسیر ما طولانی می‌شود، و می‌توان مسیر کوتاه‌تری را هم در نظر گرفت، با این کاری که کردند ما باید اول نزدیک دانشکده علوم پایه برسیم و باز سمت چپ سمت میدان برویم و بعد به سمت دانشکده برویم مثل قضیه مثلث و قضیه حمار!


وجود میله آهنی که مانع تردد دانشجویان است

طی سه کیلومتر برای صرف غذا در سلف دانشگاه

اما یکی دیگر از دانشجویان دیگر این دانشگاه نیز که از مسیر طولانی دانشکده تا سلف شکایت دارد می‌گوید که از دانشکده عمران تا سلف مهندسی حدود یک ونیم کیلومتر راه است که با برگشت در مجموع سه کیلومتر باید برای صرف غذا بریم و برگردیم، اما سلف پردیس نزدیک دانشکده جدید است و راحت‌تر می‌شود تردد کرد.از دانشکده عمران تا سلف دانشگاه

وی ادامه داد : دانشجویان دانشکده انسانی و مدیریت که پایین‌تر از دانشکده ما حضور دارند از سلف پردیس استفاده می‌کنند، اما ما نمی‌توانیم از این سلف استفاده کنیم با اینکه از دانشکده انسانی مسیر طولانی تری را باید طی کنیم.مسیری که دانشجویان از باغچه عبور می‌کنند

مسیر‌های طولانی در دانشگاه‌ها همواره مورد گلایه‌های دانشجویان است و آنها از مسئولان دانشگاه خواستار استفاده از کوتاه‌ترین مسیر به جای طی راه‌های طولانی و مارپیچی برای رفتن به کلاس درس هستند و به نظر مسئولان باید به خواسته آن‌ها برای کوتاه شدن این مسیر‌ها و برداشتن راه‌های مارپیچی و طولانی توجه کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ 2 اسفند 96، کد مطلب: 667600: www.snn.ir


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
0
0
هیچ چیزی در این مملکت با برنامه ریزی و اقدام کارشناسانه انجام نمیگیرد ، هیچ چیزی در سرجای خود نیست
ا.ح75
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین