سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۲۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خراسان شمالی گفت: با توجه به همزمانی عید نوروز و اعتکاف ممکن است امسال اعتکاف دانشجویی‌ برگزار نشود اما درصورت برگزاری، از هفته جاری ثبت نام از دانشجویان شروع می‌شود.

شعار سال: سیدمرتضی موسوی جاجرمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خراسان شمالی گفت: با توجه به همزمانی عید نوروز و اعتکاف ممکن است امسال اعتکاف دانشجویی‌ برگزار نشود اما درصورت برگزاری، از هفته جاری ثبت نام از دانشجویان شروع می‌شود.

موسوی جاجرمی ادامه داد: با توجه به همزمانی عید نوروز و اعتکاف دانشجویان در دانشگاه نیستند و حتی دانشجویان غیربومی به شهرهای خود بازمی گردند لذا ممکن است امسال اعتکاف دانشجویی‌ در دانشگاه برگزار نشود. ما به استقبال دانشجویان نگاه می‌کنیم و درصورت استقبال دانشجویان سعی می‌کنیم این مراسم را برگزار کنیم.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خراسان شمالی افزود: از مرکز نهاد نمایندگی نظرخواهی کردیم تا اصل برگزاری این مراسم را بررسی کنیم. درصورت برگزاری از هفته آینده ثبت نام از دانشجویان شروع می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها، ممکن است نتوانیم مساجد دانشگاه‌ها را در اختیار بگیریم که آن موقع با همکاری سازمان تبلیغات مساجد داخل شهر را هماهنگ خواهیم کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ 5 اسفند 96، کد مطلب: 668906: www.snn.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین