سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۳۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۶
در ابتدای جاده شهر انار به طرق نوق کارگاه ساخت درب و پنجره و جوشکاری وجود دارد که مدتی نسبتا طولانی از تعطیلی آن میگذرد.

شعارسال: در ابتدای جاده انار به طرق نوق کارگاه ساخت درب و پنجره و جوشکاری وجود دارد که مدتی نسبتا طولانی از تعطیلی آن میگذرد.

صاحب این کارگاه گلایه های فراوانی از مسئولین در عدم همکاری برای راه اندازی این کارگاه داشت و در گفت و گو با انارما در خصوص علت تعطیلی این واحد تولیدی گفت: چند سال ییش این کارگاه را در ابتدای جاده انار به طرف نوق ساختم و بعد از آن از اداره برق شهرستان درخواست برق کردم که در نهایت و با جمع هزینه ها حدود ۲۵میلیون تومان هزینه نصب ترانس برق سه فاز در جلوی کارگاهم شد .

وی افزود: بعد از نصب این ترانس فعالیتم را در کارگاه آغاز کردم و امر معاش میکردم که بعد از چندماه نیروهای اداره برق ، برق کارگاه را بدون هیچ دلیل قانع کننده ای قطع کردند و اکنون همه حرفشان اینست که استفاده از برق در این محل چون جزو محدوده شهری محسوب نمی شود غیرقانونی است.

صاحب این واحد تولیدی در ادامه گفت: سوال من از مسئولین امر اینست که اگر واگذاری برق قانونی بوده چرا به یکباره قطع شده و اگر هم غیر قانونی است چرا اداره برق شهرستان انار با گرفتن مبلغ حدود بیست و پنج میلیون تومان کار غیر قانونی انجام داده و این برق را در این محدوده وصل کرده است.

وی در پایان گفت:تعطیلی طولانی مدت کارگاه و عدم پاسخگویی مسئولین امر در انار و کرمان شرایط معیشتی زندگی مان به حدی دشوار شده است که محبور به فروش وسایل و ادوات کارگاه شده ام.

توضیح : اینکه گفته میشه این کارگاه در حاشیه شهر می باشد منطقی به نظر نمی رسد چرا که تعدادی ساختمان ،کارگاه، مغازه و دامداری در اطراف این کارگاه وجود دارد که از امتیاز آب و برق برخوردار هستند و اگر حاشیه نشینی این کارگاه باعث قطع برقش شده طبیعتا باید در آن محدوده امتیاز برق سایر کارگاه ها نیز قطع شود که اینگونه تاکنون نبوده است.

از مسئولین امر در شهرستان انار و استان کرمان انتظار می رود با توجه به تاکیدات ویژه رهبری معظم انقلاب برهموار سازی بستر اشتغال به مشکلات این واحد تولیدی رسیدگی کنند و مجددا امتیاز برق این کارگاه را فعال کنند.

خواسته دختر کوچولوی این تولید کننده اناری از مسئولان که در قالب شعر سروده است

تصاویری از کارگاه و وسایل داخل آنسایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت راه آرمان کرمان، تاریخ انتشار: 6اسفند1396، کدخبر: 189893: www.armanekerman.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین