سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۳۵۴۰
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
اسفند ۹۲ مهمترین وعده رئیس جمهور به مردم هرمزگان «وعده برای تحقق وعده ها» بود. حال آیا آمدند وعده‌ای برای تحقق وعده، تحقق وعده‌ها را بدهند!

شعار سال:  اسفند ۹۲ مهمترین وعده رئیس جمهور به مردم هرمزگان «وعده برای تحقق وعده ها» بود.

حال آیا آمدند وعده‌ای برای تحقق وعده، تحقق وعده‌ها را بدهند!

هرمزگان باید به اسفند‌های پر از وعده وعید عادت کند! اسفند ۹۶ شهر به شهر هرمزگان هنگام سخنرانی شما خاطره وعده هایتان را از جلوی چشم میگذراند، ولی این بار دل نخواهند بست!

شاید روزی که درجمع هرمزگانی‌ها فرمودند: باید مسیر صادرات برای کالا‌های ایرانی تسهیل شود و فرآورده‌های نفتی، پالایشگاهی، پتروشیمی و صنعت توسعه یابد، نمیدانستند که پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بعد از ۱۲ سال هنوز تا افتتاح کامل ۳ یا ۴ سال دیگر زمان احتیاج دارد! صادرات که هیچ افتتاح هم نمیشود!

البته کشوری که کود انسانی وارد میکند را چه به صادرات!

جناب رئیس جمهور بعد از گذشت چند سال سری به بزرگ راه بندرعباس #جاسک بزنند و البته در همین حین که جاده را طی میکنند، قول هایشان را مرور کنند، مبادا فراموش کرده و قول سال‌های گذشته را تکرار کنند!

دولت یازدهم تمام شد جناب دکتر، ولی بزرگراه نصف هم نشده است!

سیل بیاید، تهران در آلودگی غرق شود، خوزستان زیر گرد و غبار دفن میشود، هر فاجعه‌ای دیگری رخ دهد دانشگاه‌ها تعطیل نمیشوند، اما برای پر کردن ورزشگاه محل سخنرانی رئیس جمهور دانشگاه تعطیل میشود! احتمالا تعداد دانش آموزان کافی نیست و کارمندان دولتی شهر ورزشگاه را پر نمیکند!

دستور تعطیلی دانشگاه را یقیناً جناب استاندار دادند، درحالیکه ایشان چند ماه است فرصت ۵ دقیقه‌ای به مسئولین کنفرانس ملی چالش‌ها و فرصت‌های کسب و کار استان هرمزگان (توسط دانشگاه برگزار می‌شود) را ندادند؟!

مسئولینی دانشگاه مادر استان را به تعطیلی میکشانند که هنوز پایشان به دیدار با دانشجویان باز نشده است! #تعطیل میکنند که سیاه لشکر تأمین کنند و گرنه که سر همین کلاس‌ها هم میشد از کلمه به کلمه سخنان ریاست محترم جمهوری با خبر شد.

چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۹۶، چهارشنبه سیاه جامعه ایست که مراکز علمی اش را جهت شوی تبلیغاتی تعطیل میکنند، ولی بنده معتقدم که فردا ورزشگاه پر میشود منتها نه از هواداران و هواخواهان بلکه از مردمی محروم و فقیر که در پی مطالباتشان با نامه‌ها و درخواست‌های ساده و کوچکشان می‌آیند!

حمزه دستیار-دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجو ، تاریخ انتشار 10اسفند 96، کدمطلب:۶۷۰۲۲۵، www.snn.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین