سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۳۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر موسسه قرآن و عترت مهد رهروان ولایت اراک گفت: در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن 200 نفر در بخش حفظ و 100 نفر در بخش مفاهیم از این مؤسسه شرکت دارند.

شعار سال: مجتبی سعیدی، مدیر مؤسسه قرآن و عترت مهد رهروان ولایت اراک، از استان مرکزی، اظهار کرد: این مؤسسه از بیشترین فراوانی تعداد قرآن آموز در رشته حفظ و مفاهیم در سطح استان برخوردار است به طوری که در حال حاضر 300 قرآن آموز در حال فراگیری آموزش‌های لازم هستند.

وی ادامه داد: در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن که 10 اسفندماه برگزار می‌شود، 200 نفر در بخش حفظ و 100 نفر در بخش مفاهیم شرکت می‌کنند. هزینه شرکت در این آزمون از خود قرآموزان دریافت شده است .

مدیر مؤسسه قرآن و عترت مهد رهروان ولایت اراک افزود: نحوه برگزاری آزمون‌ راضی کننده است، این قبیل آزمون‌ها محکی برای توانایی قرآن آموزان است و مدیران موسسات نتیجه کار خود را مشاهده می‌کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرخوان اراک 365، تاریخ انتشار 10 اسفند 96، کد مطلب: -، www.arak365.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین