سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۳۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
فرمانده انتظامی بندرترکمن درغرب استان گلستان از کشف افزون بر 15 برگ پیش بینی نتایج فوتبال(توتو) در این شهرستان خبر داد و گفت: در این پیوند شش نفر دستگیر شدند.

شعار سال: سرهنگ حسین پهلوان دلیر شامگاه چهارشنبه اظهار کرد: در پی دریافت گزارش مردمی در خصوص توزیع برگ پیش بینی نتایج فوتبال در این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و با اطمینان از صحت آن و با اذن مقام قضایی، از سوی ماموران شش واحد صنفی بازرسی و از آن ها این تعداد برگ توتو کشف و ضبط و با دستور مرجع قضایی این واحدها پلمپ شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمین و ارسال به مراجع قضایی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده افرادی که به توزیع چنین برگه هایی در سطح شهر یا روستاها اقدام می کنند، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

خرید و فروش برگ های موسوم به توتو، نوعی شرط بندی در ارتباط با نتایج بازی های فوتبال است که از حالت سرگرمی خارج و تبدیل به منبع کسب پول های نامشروع شده است.

بندرترکمن با 80 هزارنفر جمعیت در غرب استان گلستان واقع است، شغل اکثر مردم این منطقه زراعت و صیادی است که متاسفانه در ایام رکود این کارها ،اقبال به چنین برگه هایی در سطح منطقه با استقبال روبرو می شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرخوان مادر ایران، تاریخ انتشار 9 اسفند 96، کد مطلب: -، www.irananasi.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین