سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت تصویب اصلاحیه قانون خدمات کشوری، حقوق کارمندان دولت از ابتدای سال 97 حداقل20 درصد افزایش می یابد.

شعارسال: قاسم ساعدی اظهار کرد:هم اینک نمایندگان مجلس گام های خوبی را برای اصلاحیه ، تعدیل و رفع ابهامات موجود در قانون خدمات کشوری برداشته اند و تا پایان اسفندماه جاری مصوب خواهد شد .

وی اظهارکرد: نگاه مجلس برای تصویب مجدد قانون خدمات کشوری کاملا مثبت است و بطور قطع با رفع ابهامات موجود و انجام اصلاحیه ها، این قانون در روزهای باقی مانده سال به تصویب می رسد و از اول فروردین سال 97 به اجرا درمی آید.

نماینده مردم دشت آزادگان تاکید کرد: مجلس در جهت ارتقاء سطح زندگی کارمندان خوش بینانه اقدام کرده و پیگیر این موضوع نیز هست.

ساعدی افزود: با تصویب این قانون اخبار جامع آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

قانون مدیریت خدمات کشوری، که مهرماه 86 برای اجرای آزمایشی در یک دوره موقت پنج ساله، مصوب شده بود، اکنون بعد از گذشت 10 سال، سرانجام، اصلاح و لایحه مربوطه از سوی دولت راهی مجلس شده است.

لایحه دولت 67 بند دارد که در آن مسائل و ایرادهای مختلف قانون پیشین اصلاح شده است.مهم ترین بخش این قانون 15 فصلی، فصل دهم است که ضوابط و شرایط پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان بخش دولتی را تعیین کرده است.

در صورت نهایی شدن لایحه «قانون مدیریت خدمات کشوری » دریافتی هیچ بازنشسته‌ای کمتر از 85 درصد حقوق کارمند شاغل مشابه نخواهد بود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار:16اسفند1396 ، کدخبر: 82854520: www.irna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین