سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۵۸۲۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد گفت: از 1545 تن سهمیه کود اوره(سرک) تخصیصی جهت زراعت های پاییزه (غلات و کلزا) تاکنون 1541 تن حمل و 1518 تن بین کشاورزان توزیع شده است.

شعار سال: به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی بجنورد، اسماعیل محمود آبادی گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی در فصل پاییز و ابتدای زمستان، غلات پاییزه خصوصا در مناطق دیمزار از نظر مراحل فنولوژی رشد عقب بوده و باید جهت تسریع در افزایش سرعت آن با توجه به ریزش به موقع و مناسب باران در اسفندماه نسبت به توزیع کود سرک تا نیمه اول فروردین 97 اقدام گردد .

وی افزود: راهنمایی های لازم جهت مصرف بموقع و به اندازه کود سرک توسط کارشناسان زراعت و مروجین مراکز جهاد کشاورزی به کشاورزان انجام شده است .

محمودآبادی خاطرنشان کرد: کارگزاری‌های شهرستان با توجه به تقاضای خرید روز افزون زارعین نسبت به ارائهدرخواست خرید کود اوره اقدام کرده‌اند.

وی ادامه داد: روند توزیع کود تا اوایل اردیبهشت همچنان ادامه دارد.

زار از نظر مراحل فنولوژی رشد عقب بوده و باید جهت تسریع در افزایش سرعت آن با توجه به ریزش به موقع و مناسب باران در اسفندماه نسبت به توزیع کود سرک تا نیمه اول فروردین 97‌ اقدام گردد.

وی افزود: راهنمایی هایلازم جهت مصرف بموقع و به اندازه کود سرک توسط کارشناسان زراعت و مروجین مراکز جهاد کشاورزیبه کشاورزان انجام شده است.

محمودآبادی خاطرنشان کرد: کارگزاری های شهرستان با توجه به تقاضای خرید روز افزون زارعین نسبت به ارائهدرخواست خرید کود اوره اقدام نموده اند.

وی ادامه داد : روند توزیع کود تا اوایل اردیبهشت همچنان ادامه دارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت شمیم بجنورد، تاریخ 21 اسفند 96، کد مطلب: 3307: www.shaminebojnord.ir


اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
0
0
همراهی جهاد کشاورزی برای نظارت بر کاشت و برداشت و افت و ... کشاورزان خیلی مهمه اینجوری هم راندمان تولید بالا میره و هم از ط
خطرات احتمالی محصولات جلوگیری میشه
س.د۷۶
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
0
0
خوب به جای این حجم از کودش شیمیایی بیایم و ارگانیک کشت و نمو بدیم
ا.ف75
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین