سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۶۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی با گلایه از برخی تبلیغات های معافیت مالیاتی در صداو سیما و سطح شهر گفت: این شیوه برای جذب مشتری سبب منفی نشان دادن پرداخت مالیات می شود.

شعار سال: یوسف یعقوبی نژاد اظهار کرد: ضروت دارد برای فرهنگ سازی پرداخت مالیات تبلیغات انجام شود نه اینکه با تبلیغات به منظور جذب مشتری مردم را از پرداخت مالیات دور کنیم.

وی افزود: فرهنگ پرداخت به موقع مالیات باید در جامعه نهادینه شود چرا که مالیات ها برای عمران و آبادانی شهرها هزینه می شود.

کاهش پنج درصدی وصول مالیات در خراسان شمالی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی در ادامه با بیان اینکه وصول مالیات در استان نسبت به سال گذشته پنج درصد کاهش یافته، بیان کرد: طی امسال دو هزار و ۱۰ میلیارد ریال مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده در استان وصول شده است.

یعقوب نژاد تصریح کرد: از این میزان مالیات وصول شده، یک هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال به صورت مستقیم و ۶۸۰میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده است.

وی افزود: طی ۱۱ ماه نخست امسال از محل مالیات بر ارزش افزوده، ۶۲۰ میلیارد ریال به حساب شهرداری ها، دهیاری ها، روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری واریز شده است.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی مطرح کرد: واریز مالیات بر ارزش افزوده به حساب مناطق عشایری از امسال اجرا شده است.

یعقوبی نژاد با بیان اینکه میزان واریزی مالیات به حساب شهرداری ها و دهیاری های خراسان شمالی، نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته، تصریح کرد: سال گذشته ۴۹۰ میلیارد ریال برای شهرداری ها و دهیاری های استان وارزی شد.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی همچنین گفت: طی امسال یک هزار و ۸۵۰ اظهار نامه مالیاتی اشخاص حقوقی در استان تسلیم شده که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت شمیم بجنورد، تاریخ 26 اسفند 96، کد مطلب: 3640: www.shahrvandehyazd.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین