سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۸۱۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان رتبه اول را در کشور در زمینه سازه های مقاوم داراست .

شعارسال: مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان رتبه اول را در کشور در زمینه سازه های مقاوم داراست .

محمد اکبرزاده اظهار داشت: در راستای اجرای طرح بومگردی در استان گیلان کار مرمت و بازسازی ۲۸۴ خانه روستایی قدیمی روستایی آغاز می شود.

اکبرزاده با بیان اینکه در اجرای سیاست‌های استاندار گیلان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با تدابیر اندیشیده شده توانسته است از ۱۵۰۰ پرونده بومگردی وارده به کارگروه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان ۳۰۰ پرونده را وصول کند ابراز امیدواری کرد از سال جدید طرح بومگردی شتاب بیشتری بگیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به این که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان رتبه اول را در کشور در زمینه سازه های مقاوم داراست و این شاخص را را به 57.7 رسانده است گفت: تا پایان برنامه ششم این رقم را به ۷۰ در صد خواهیم رساند.

به گفته اکبرزاده با اختصاص ۷۰ میلیارد تومان از طریق سیستم مقاوم سازی پانزده هزار واحد مسکونی به در استان گیلان مقاوم شده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: 6 فروردین 1397 ، کدخبر: 606748، www.ilnanews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین