سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
درآمد سالانه یک کارخانه آب معدنی با تشکیل یک مؤسسه خیریه وقف امور حفاظت محیط زیست، کمک به کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست و درمان زنانی که از سرطان سینه رنج می‌برند، شد.

شعارسال: طی مراسمی مدیرعاملان یک شرکت آب‌معدنی با تأسیس مؤسسه نیکوکاری راز، درآمد حاصل از فروش آب‌های معدنی را به کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست، زنانی که از سرطان سینه رنج می‌برند و حفاظت محیط‌زیست اختصاص دادند.

این افراد با وقف درآمد حاصل تصمیم گرفتند که مؤسسه نیکوکاری راز را به هیأت امنایی علی دایی، لاله اسکندری، هادی ساعی، پروفسور رضا اعتصامی، محمدرضا شجریان، رویا ایمانی، شهناز تفنگچی، یوسف جوان، رامین خسروخاور، حمیدرضا صمدی، احمدرضا صمدی و سعیده قدس تشکیل دهند تا این افراد نسبت به هزینه‌کرد درآمد حاصله در حوزه‌های مورد وقف تصمیم‌گیری کنند.

این شرکت آب‌معدنی محصولات خود را در سه رنگ آبی مخصوص کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست به رنگ صورتی مخصوص زنانی که از سرطان سینه رنج می‌برند و به رنگ سبز مختص حفاظت از محیط‌زیست عرضه می‌کند تا از درآمد حاصل از فروش این محصولات بتواند در امور خیریه هزینه کند.

سعیده قدس از موسسان مؤسسه محک در این مراسم گفت:‌ مؤسسه محک خیلی خرج دارد و دغدغه ما تأمین مالی است.

وی ادامه داد: ما یک ذخیره برای مواقع بحرانی در نظر گرفته‌ایم که تنها برای 6 ماه جوابگو خواهد بود،‌ بنابراین به یک درآمد ثابت نیازمند هستیم.

وی اقدام این شرکت آب‌معدنی را تأمین منبع پایدار برای محک دانست و گفت:‌ خوشحالیم که امروز برای ما منبع درآمدی در نظر گرفته شده است.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 13اسفند1394، کدخبر: 13941213000453: www.farsnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین