سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۹۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

شعار سال: رییس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

 جعفر میرزایی گفت: با پیگیری این اداره و براساس هماهنگی های به عمل آمده و مکاتبات انجام شده مقرر شده تا دهیاری ها و شهرداری ها بصورت ویژه اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری از زباله کنند.

وی افزود: همزمان توسط سمن های محیط زیستی آموزش چهره به چهره گردشگران و مسافران نوروزی به منظور تبیین وضعیت بحرانی منطقه از لحاظ زباله مورد توجه قرار گرفته است.

میرزایی به نمایندگی از حفاظت محیط زیست از تمامی گردشگران و طبیعت گردان درخواست کرد تا ضمن رعایت نظافت و پاکیزگی طبیعت از هرگونه دور ریز زباله در مناطق گردشگری و طبیعی جدا پرهیز کنند .

وی تصریح کرد: گیلان با بحران زباله روبروست و بجاست تا مسافرین با مدیریت پسماندهای خود حق میهمانی را بجا آورند تا خاطره ای خوش در اذهان میزبان و میهمان در اذهان نقش ببندد.

میرزایی خبرداد:در آستانه 13 فروردین، روز طبیعت، تعدادی از دهیاری های آستانه اشرفیه اقدام به پاکسازی مجدد مبادی ورودی روستایی و حرایم راه ها و کانالهای آبیاری کردند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 13 فروردین 97، کدمطلب:97011302578، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین