سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۹۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷
مدیرکل منابع طبیعی گیلان، از مردم خواست طبیعت را مانند خانه خود بدانند و گفت: روز طبیعت تنها یک شعار نیست، بلکه نشانه فرهنگ عمیق و دیرینه مردمانی متمدن و علاقه مند به طبیعت خدادادی است.

شعار سالمدیرکل منابع طبیعی گیلان، از مردم خواست طبیعت را مانند خانه خود بدانند و گفت: روز طبیعت تنها یک شعار نیست، بلکه نشانه فرهنگ عمیق و دیرینه مردمانی متمدن و علاقهمند به طبیعت خدادادی است.

دکتر محسن یوسفپور  با اشاره به فرارسیدن 13 فروردین از مردم خواست طبیعت را مانند خانه خود بدانند و اظهار کرد: روز طبیعت روزی است که باید در کنار بهرهمندی از طبیعت زیبا و بکر الهی تلاش کنیم تا به پاکیزگی و نظافت آن لطمه نزنیم و به همه نشان دهیم که روز طبیعت تنها یک شعار نیست، بلکه نشانه فرهنگ عمیق و دیرینه مردمانی متمدن میباشد که علاقه دارند طی سالیان متمادی از این نعمت خدادادی استفاده کنند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان، یکی از فرهنگهای غنی ایرانی را به پایان رساندن تعطیلات نوروزی با گذراندن اوقات در طبیعت و پاسداشت مواهب خدادادی دانست و تصریح کرد: امیدواریم هموطنان عزیز ما پس از انجام تفریح در طبیعت و بههنگام بازگشت از عرصههای طبیعی مراقب باشند تا آثار تخریبی مانند زباله یا صدمه به جنگل و مراتع را از خود بر جا نگذارند.

وی به نقش اساسی مردم در حفظ و حراست از منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: مشارکت مردم در امر حفاظت از عرصههای منابع طبیعی بسیار مهم است و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف، تصرف و آتشسوزی در جنگل و مراتع، مراتب را در سریعترین زمان از طریق تلفن گویای امداد جنگل و مرتع به شماره 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی گزارش کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار 13 فروردین 97، کدمطلب:97011302577، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین