سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۹۷۱۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۶
دهقانی درباره راهکار مسئولین نمایشگاه برای جلوگیری از فروش کتب قاچاق و ممنوعه در این دوره اضافه کرد: سال گذشته هم شاهد فروش برخی آثار غیر قانونی توسط ناشران در غرفه‌ها بودیم که به طور جدی با آن‌ها برخورد شد و امسال حق حضور در نمایشگاه کتاب را نخواهند داشت، اما امسال هم برخورد با این متخلفین با قاطعیت بسیار زیاد صورت خواهد پذیرفت.
شعارسال: معاون اجرایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: سال گذشته هم شاهد فروش برخی آثار غیر توسط ناشران در غرفه‌ها بودیم که به طور جدی با آن‌ها برخورد شد و امسال حق حضور در نمایشگاه کتاب را نخواهند داشت، اما امسال برخورد با این متخلفین با قاطعیت بسیار زیاد صورت خواهد پذیرفت.

یحیی دهقانی معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درخصوص آخرین مراحل آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) تهران برای میزبانی از این دوره نمایشگاه گفت: با وجود اینکه تعطیلات نوروز را پشت سر می‌گذاشتیم، اما دو کمیته اجرایی و پشتیبانی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کار خود را آغاز کرده و در محل برگزاری نمایشگاه مستقر شده اند.

وی تغییر عمده این دوره از نمایشگاه کتاب نسبت به سال‌های گذشته را اینگونه شرح داد: یکی از تفاوت‌های اساسی و عمده این دوره از نمایشگاه کتاب با دوره‌های گذشته تخصیص افزایش و تخصیص حداکثری محیط مسقف برای ناشران است. به نحوی که اکثریت ناشران در محیط‌های مسقف پوشش داده شده اند و تنها عده‌ای معدود خارج از این فضا مشغول به کار خواهند شد.

معاون اجرایی نمایشگاه بین المللی کتاب درباره تعداد ناشران حاضر در سی و یکمین دوره از نمایشگاه تصریح کرد: برای این دوره از نمایشگاه کتاب نزدیک به ۲۵۰۰ ناشر داخلی و ۱۵۰ ناشر بین المللی ثبت نام کرده اند، اما هنوز اسامی نهایی ناشران مشخص نیست. این ناشران بعد از برگزاری جلسات و تصمیم گیری‌های نهایی اعلام خواهد شد.

وی درباره راهکار مسئولین نمایشگاه برای جلوگیری از فروش کتب قاچاق و ممنوعه در این دوره اضافه کرد: سال گذشته هم شاهد فروش برخی آثار غیر قانونی توسط ناشران در غرفه‌ها بودیم که به طور جدی با آن‌ها برخورد شد و امسال حق حضور در نمایشگاه کتاب را نخواهند داشت، اما امسال هم برخورد با این متخلفین با قاطعیت بسیار زیاد صورت خواهد پذیرفت.

دهقانی درخصوص رویکرد اصلی نمایشگاه کتاب تهران در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: در نمایشگاه کتاب معمولاً کمیته علمی فرهنگی اعمال ترویجی و فرهنگی را انجام می‌دهد. امسال در کمیته فرهنگی اقدامات و تصمیمات فراوانی در جهت نیل به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و حمایت از کالای داخلی صورت گرفته که در قالب سخنرانی و بسیاری برنامه‌های ویژه صورت خواهد پذیرفت.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی فردا، تاریخ انتشار: 15فروردین 1397، کدخبر: 798046  ، www.fardanews.com

اخبار مرتبط
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Austria
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
0
0
واقعا خیلی مسخره ست که در نمایشگاه های کتاب که به طور رسمی هستن کتاب غیرقانونی هم فروخته بشه
ا.ف75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
0
0
این کتاب هارا چه بخواهید چه نخواهید مردم به راحتی دست رسی پیدا میکنند ، این ها در بعضی نقاط خیابان انقلاب نیز توسط دست فروشان فروخته میشوند
ا.ح75
ناشناس
United States
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
0
0
همچن اتفاقی فقط تو ایران میفته حس میکنم! تو یک مرجع قانونی اتفاقی غیر قانونی!
ا.ف75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
0
0
سال های پیش هم همین اتفاقات می افتاد مخصوصا نسبت به کتابایه سیاسی چیزه جدیدی نیست
ن.ف83
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین