سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۰۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه‌اندازی «یونی هتل » در شهر توریستی سرعین خبر داد.

شعارسال: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه‌اندازی «یونی هتل » در شهر توریستی سرعین خبر داد.

اسحق رسولی در جمع خبرنگاران گفت: دانشکده تخصصی گردشگری در قالب « یونی هتل» با هدف تربیت و آموزش تخصصی توریسم، امسال در شهر سیاحتی سرعین راه اندازی می شود.

وی بیان کرد: در راستای همگامی دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه استان، تفاهم نامه ای با استانداری اردبیل برای راه اندازی دانشکده تخصصی گردشگری، ایجاد رشته های مرتبط با صنعت گردشگری و همچنین آموزش های آزاد بین المللی در واحد سرعین منعقد شده است.

وی افزود: در حال حاضر رشته های حسابداری، معماری و آب در دانشگاه آزاد اسلامی سرعین دایر است و تلاش بر این است رشته های کارآفرینی گردشگری، بازاریابی گردشگری و رشته های مرتبط با مهارت های حوزه هتلداری و رستوران‌داری از سال آینده در سرعین ایجاد شود.

رسولی گفت: توسعه دانشگاه با توسعه استان گره خورده است و سعی ما رفع نیازهای علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی استان با استفاده از تمام ظرفیت های هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و امکانات فیزیکی است.

وی ادامه داد:گردشگری و سلامت دو محور فعالیت های دانشگاه در راستای تحقق اهداف فوق است که از همه استادان و کارکنان دانشگاه درخواست می کنیم در این زمینه نهایت همکاری را داشته و ایده های خود را مطرح کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی تجربه بسیار موفقی در خصوص توسعه بدون وابستگی به بودجه دولتی را دارا است و این تجربه می تواند در آینده شتاب بیشتری به خود گیرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: 18 فروردین 1397، کدخبر: 609393 ، www.ilnanews.com

اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین