سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۱۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: امسال ۷ طرح راهسازی در آذربایجان غربی به بهره برداری خواهند رسید.

شعارسال: مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: امسال ۷ طرح راهسازی در آذربایجان غربی به بهره برداری خواهند رسید.

ابراهیم مبارک قدم با بیان اینکه امسال اولویت حوزه راه و شهرسازی دربخش حمل و نقل در سال جاری معطوف به بحث ایمن سازی محورهای ارتباطی استان خواهد بود افزود: مسیر های که امسال نیازهستند به اتمام برسند از جمله مسیر میاندواب به سرچم که با تامین اعتبارلازم، امسال تکمیل می شود.

وی ادامه داد: همچنین محور ارتباطی ارومیه به نازلو و سرو که ما را به پایانه مرزی سرو می رساند به صورت بزرگراه اجرا می شود.

مبارک قدم به تکمیل کریدور غرب استان اشاره کرد و اظهارداشت: امسال کریدور غرب استان که از حوزه شهر خوی اغاز تا شهر بوکان خواهد بود در قطعاتی که ناقص هستند امسال تکمیل می شود.

وی گفت: امسال عملیات اجرای طرح های خوی _ قطور به مرز رازی و بزرگراه نقده _ پیرانشهر به مرز تمرچین همچنین مسیر تکاب _ دندی به زنجان عملیات اجرایی انها اغاز خواهد شد.

مبارک قدم به اتمام تونلهای مسیر شاهین دژبه تکاب نیز اشاره کرد و افزود امسال این طرح ها در جهت افزایش سطح ایمنی جاده ها در قالب پروزه های بزرگراهی اجرا می شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 26 فروردین 1397، کدخبر: 4271458، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین