سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۳۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
نکته قابل توجه این است که بسیاری از این عکسها نیز در محیط مدارس استان گرفته شده است که عملا قانون منع استفاده از گوشی در مدارس را بی خاصیت کرده است. بنظر می بایست قوانین ایجابی تری در این خصوص می بایست مصوب شود که این چنین فضای کنجکاوی بوجود نیاید.

شعار سال: شبکه های اجتماعی این روزها توانسته اند جای زیادی را در بین مردم از حیث کارکرد ایفا کنند. این گسترش به نحوی بوده است که به جرات می توان گفت یکی از بخش های لاینفک زندگی مردم ارتباط با این صفحات مجازی شده است.

فضای شبکه های اجتماعی همانند فضای مجازی می توانند مانند قیچی دو لبه با کارکرد مثبت یا منفی باشد. کهگیلویه و بویراحمد نیز از این قاعده مستثنی نیست و کارکرد های مفید و منفی این شبکه ها این روزها گریبان گیرش شده است.

به تازگی برخی صفحات مجازی در اینستاگرام و تلگرام شکل گرفته است که آسیب مهمی برای دانش آموزان استان به شمار می رود. این صفحات عکس ها و تصاویر دورهمی دانش آموزان از سراسر استان در تیپ و قیافه های مختلف را دریافت می کند. یکی از این صفحه های پر مخاطب در اینستاگرام سراسر پر از عکس های دسته جمعی دانش آموزان پسر و دختر سراسر استان است. گردانندگان این صفحات گاها از برخی از این تصاویر ممکن است به منظور سوء استفاده های دیگری نیز بهره بگیرند.


در برخی پست ها ID هایی نیز وجود دارد که این خطر را در ذهن متبلور می سازد که براحتی امکان ارتباط گیری وجود دارد و فرد با جنس مخالف به راحتی آی دی و نام مدرسه طرف مقابل خود را جهت ایجاد برخی رابطه ها از طریق قسمت DIRECT نرم افزار اینستاگرام دارد.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از این عکس ها نیز در محیط مدارس استان گرفته شده است که عملا قانون منع استفاده از گوشی در مدارس را بی خاصیت کرده است. بنظر می بایست قوانین ایجابی تری در این خصوص می بایست مصوب شود که این چنین فضای کنجکاوی بوجود نیاید.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، تاریخ 30 فروردین 97، کد مطلب: 107222: www.sobhezagros.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین