سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۳۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
استاندار خراسان شمالی در احکام جداگانه ای دو مشاور خود در حوزه های اقتصادی و امور اهل سنت را معرفی و منصوب کرد.

شعارسال: استاندار خراسان شمالی در احکام جداگانه ای دو مشاور خود در حوزه های اقتصادی و امور اهل سنت را معرفی و منصوب کرد.

محمدرضا صالحی ، طاها قاسم پور را به عنوان مشاور امور اقتصادی و حاج آخوند گلدی کمالی را به عنوان مشاور در امور اهل سنت منصوب کرد.

در بخشی از احکام استاندار خراسان شمالی خطاب به مشاوران جدید آمده است: تعامل کارآمد با معاونان استاندار، فرمانداران، دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان، ایجاد پویایی، تلاش در جهت علمی شدن فضای مدیریتی استان با بهره گیری از دانش روز، بستر سازی برای ظهور استعدادها و مشارکت فعال و همه جانبه در مسیر رشد و بالندگی استان از جمله اموری است که با استعانت از خداوند قادر متعال باید اهتمام ویژه ای در مورد آن ها انجام پذیرد.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی در جهت ارائه مشاوره های دقیق و کارشناسی، واقع بینانه و متناسب با نیازهای استان برای خدمت صادقانه به مردم موفق باشید.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1397، کدخبر: 13970202000041، www.farsnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین