سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۴۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱
نخستین سکوی طرح توسعه فاز‌های 22 تا 24 پارس جنوبی در نیمه دوم اردیبهشت، آماده نصب در موقعیت مخزنی خود می‌شود.

شعارسال: مجری طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی گفت: عملیات مهاربندی سکوی فاز 22 که اسفند پارسال بارگیری شد با پیشرفت بیش از 99 درصد رو به اتمام است و در نیمه دوم اردیبهشت برای نصب در موقعیت خود راهی آب‌های خلیج فارس می‌شود.

فرهاد ایزدجو از ساخت سه سکوی دریایی دیگر این فاز در شرکت صنایع دریایی ایران خبر داد و افزود: اکنون سکوی 24 (آ) با پیشرفت بیش از 94 درصدی در نوبت بارگیری قرار دارد و دو سکوی 23 و 24 (بی) نیز از پیشرفت بیش از 80 درصد برخوردارند.

وی گفت: در مجموع ساخت سکوهای دریایی این فاز به پیشرفت بیش از 86 درصد رسیده است.

ایزدجو افزود: با بهره‌برداری از نخستین سکوی دریایی طرح توسعه فاز های 22 تا 24 پارس جنوبی، روزانه 14 میلیون مترمکعب گاز از مخزن پارس جنوبی استخراج می‌شود که پس از انتقال به پالایشگاه این فاز و انجام عملیات شیرین‌سازی به شبکه سراسری گاز منتقل خواهد شد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: 6اردیبهشت1397 ، کدخبر: 616518: www.ilnanews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین