سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۵۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
معاون آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به تغییر رویکرد کتب درسی گفت: آموزش و پرورش باید در مسیر پژوهش‌محوری حرکت کند.
شعار سال، معاون آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به تغییر رویکرد کتب درسی گفت: آموزش و پرورش باید در مسیر پژوهش‌محوری حرکت کند.

سید محمود سیفی‌نیا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به پژوهش محور شدن آموزش در سطح مدارس استان تاکید و اظهار داشت: چند سالی است که کتب درسی آموزش و پروش تغییر رویکرد داشته است و دانش‌آموزان را به سمت کارهای پژوهشی سوق می‌دهد.

وی با بیان اینکه معلمان باید از دانش‌آموزان کارهای پژوهشی بخواهند، گفت: آموزش و پرورش باید دانش‌آموزان را از حالت حافظه‌محور و کنکور محور خارج کند.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه هرچقدر دانش‌آموزان پژوهش محور باشند، همان قدر نظام آموزشی کشور موفق‌تر خواهد بود.

وی گریزی به حضور پررنگ دانش‌آموزان زنجانی در جشنواره‌های علمی و مطرح کشور زد و افزود: دانش‌آموزان زنجانی در چند سال گذشته همواره در جشنواره‌هایی همانند خوارزمی، جابر و رشد شرکت و مقام‌های خوبی را کسب کردند.

سیفی‌نیا افزود: حدود چندی پیش معلم زنجانی توانست در جشنواره رشد بابت طراحی خوب انیمیشن تقدیر شود.

وی بیان کرد: در اوایل سال 97 دانش‌آموزان زنجانی در جشنواره خوارزمی موفق به کسب رتبه شدند و همین آمارها نشان از آن دارد نظام آموزش و پرورش به سمت پژوهش محور شدن حرکت می‌کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1397، کدخبر: 1715079 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین