سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۵۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از برگزاری کارگاه آموزشی کار آفرینی و مبانی کسب و کار در راستای تفاهم نامه هلال احمر، وزارت کشور و ستاد پیشگیری از اعتیاد در قزوین خبرداد.

شعار سال: حسن آصفی در افتتاحیه این کارگاه آموزشی کارآفرینی تصریح کرد: یکی از آسیب های بیکاری جوانان عدم وجود شادابی و سرزندگی در آنان است، در نتیجه این معضل باعث می شود جامعه شادابی نداشته باشیم.

وی افزود: ما باید فرهنگ کار آفرینی را خودمان داشته باشیم، تا بتوانیم جامعه شاداب و سرزنده تری را داشته باشیم.

نادر میرزایی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در ادامه گفت: کارگاه بومینو در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شده است.

میرزایی در خصوص این کارگاه افزود: یکی از ویژگی‌های انسان‌های خودشکوفا ، آفرینندگی است؛ ما باید برای پایین آوردن آسیب های اجتماعی به خلاقیت روی آوریم.

وی افزود: در روز اول این کارگاه‌ها ، ضمن معرفی استارت آپ ها، ایده های شرکت کنندگان مورد بررسی قرار می گیرد، و بهترین ایده ها با رای گیری انتخاب می شوند، تا در نهایت تیم های شرکت کنتده ایده های منتخب را بسط و گسترش دهند و به صورت عملی امکان پذیر کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ 11 اردیبهشت 97، کد مطلب: 618500: www.ilnanews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین