سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۵۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۸
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه تمامی روند ثبت‌نام متقاضیان سفر عتبات در سامانه جامع حج و زیارت انجام می‌شود، گفت: زائران باید مبلغ پرداختی را به حساب «تجمیع وجوه زائران عتبات» واریز کنند، نه به حساب اشخاص.

شعار سال: مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به استانی شدن اعزام‌های عتبات، اظهار داشت: مردم برای سفر به عتبات باید به دفاتر مجاز مراجعه کنند که این دفاتر در هر استان با مجوز سازمان حج و زیارت راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه تمامی روند ثبت‌نام متقاضیان سفر عتبات در سامانه جامع حج و زیارت انجام می‌شود، گفت: به افراد پس از ثبت‌نام برای واریز وجه، فیش سبزرنگی داده می‌شود و زائران باید مبلغ پرداختی را به حساب تجمیع وجوه زائران عتبات واریز کنند؛ نه به حساب اشخاص.

آقایی با اشاره به اینکه علاوه بر در دسترس قرار داشتن سامانه بازرسی و ارزشیابی سازمان حج و زیارت، دفاتر حج و زیارت نیز برای اطمینان بیشتر متقاضیان وجود دارد، افزود: در سفر به عتبات استانی همان استانداردهای شرکت شمسا باید لحاظ شود، به طوری که علاوه بر بیمه و خدمات درمانی و اسکان زائران، استانداردهایی را پیش‌بینی کرده‌ایم تا زائران سفری به یادماندنی داشته باشند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در اعزام‌های استانی به عتبات کارگزاران را موظف کردیم تا از همان امکانات قبلی استفاده کنند، تصریح کرد: زائران عتبات استانی در همان هتل‌های طرف قرارداد اسکان می‌یابند. همچنین طبخ غذاهای آن‌ها نیز در آشپزخانه‌های مرکزی انجام می‌گیرد بنابراین با این روش رقابت بین کارگزاران عتبات بیشتر می‌شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ 12 اردیبهشت 97، کد مطلب: 13970211001002: www.farsnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین