سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۵۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
9 هزار و 500 بیمار دیابتی در درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره ) اردبیل تشکیل پرونده داده اند که 25درصد آنها مبتلا به زخم پا هستند.

شعار سالدکتر قدرت اخوان اکبری روز چهارشنبه در آیین افتتاح کلینیک تخصصی انجمن دیابت اردبیل افزود: دانشگاه علوم پزشکی خدمات لازم و آموزش های خود مراقبتی و تغذیه مناسب با تحرک بدنی را برای کنترل دیابت به این بیماران ارائه می کند و با ورود کلینیک دیابت به عرصه خدمت رسانی شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیماران دیابتی خواهیم بود.

وی بیان کرد: ورود خیرین و سازمان های مردم نهاد به عرصه سلامت با توجه به اهمیت و ارزش اجتماعی و معنوی موضوع و سهم 75 درصدی آنها امری حیاتی و حمایتی است که می تواند تکمیل کننده خدمت رسانی دانشگاه به مردم و جامعه باشد.

ساختمان انجمن دیابت اردبیل در ساختمانی با زیربنای یک هزار و 330 متر مربع احداث شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری جمهوری اسلامی ، تاریخ انتشار 12 اردیبهشت 97، کدمطلب: 82903626 ، www.irna.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین