سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۶۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه اشتغال در بخش کشاورزی، گفت: در کنار این موضوع تولید نیز افزایش می‌یابد، از این‌رو باید در بخش کشاورزی محدودیت‌ها را کنار گذاشته و برای صدور مجوزهای لازم شرایط را برای سرمایه‌گذاری تسهیل کنیم.

شعار سال: «اکبر فتحی» در جلسه کارگروه تولیدات دامی با بیان این مطلب اظهار کرد: همه کارگروه‌ها باید برنامه‌های خود را به صورت کمی ارائه کنند، کجا هستیم و به کجا خواهیم رسید.

وی گفت: تسهیل امور بهره‌برداران باید هدف جدی و اولویت اصلی ما باشد، تا آنجا که ممکن است امور دولتی را به بخش خصوصی واگذار کرد، باید این موضوع با برنامه انجام شود.

فتحی ادامه داد: باید برای برطرف کردن مشکلات مردم و تولیدکنندگان بخش کشاورزی، برنامه‌ریزی اصولی با تعیین هدف ارائه داده و نسبت به نظارت و ارزشیابی در طول اجرای برنامه اقدام کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی، یادآور شد: ضروری است سازمان تعاون روستایی استان، تشکل‌های مجاز و غیرمجاز را ساماندهی کند تا بهره‌برداران بخش کشاورزی با هماهنگی لازم به تولید و هدفشان برسند، باید هیئت مدیره تشکل‌ها جزو تولیدکننده باشند تا به مسائل بخش آگاهی کامل داشته باشند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار 15 اردیبهشت 97 ، کد مطلب: 97021507632، www.isna.ir


اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین