سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۶۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
دادستان انقلاب و عمومی دماوند با بیان اینکه در سال ۹۶ بیش از ۱۵۰۰ هکتار از اراضی ملی را از متصرفین غیرقانونی خارج کردیم از آزادسازی حدود ۳۰ هکتار از حریم رودخانه‌ها از تجاوز و تهدیدات بهداشت عمومی در این شهرستان خبر داد.

شعارسال: حسن ابراهیمی دادستان انقلاب و عمومی دماوند بیان کرد: در سال ۹۶ بیش از ۱۵۰۰ هکتار از اراضی ملی را از متصرفین غیرقانونی خارج یا از تغییر کاربری آن‌ها (مناطق کشاورزی است) به ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری کردیم.

دادستان انقلاب و عمومی دماوند ادامه داد: با اشاره به جلوگیری از تعداد قابل توجهی از حفاری چاه غیر مجاز گفت: افزون بر ۱۵۱ حلقه چاه در سال ۹۶ مسدود و مسلوب المنفعه و ۱۰۳ مورد آلات و ادوات حفاری در این باره توقیف شد.

ابراهیمی در خصوص آزادسازی بالغ بر ۳۰ هکتار از حریم رودخانه‌ها خبر داد و گفت: این رودخانه‌ها سرمنشا آب شرب پایتخت است که با ورود مدعی العموم به میزان قابل توجهی از اراضی غیر قانونی تصرف شده در حریم رودخانه آزاد و پاک سازی شد و بر نظارت بیشتر رعایت اصول بهداشتی دستورات قضایی لازم را صادر کردیم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار: 14اردیبهشت1397 ، کدخبر: 416294: www.mizanonline.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین