سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: 343 منبع تامین آب روستایی در سیستان و بلوچستان به طور کامل خشک شده است.

شعار سال: عبدالاحد ریگی در کارگروه آب استان سیستان و بلوچستان افزود: هزار و 232 روستا در این استان با تنش آبی مواجه هستند که آبرسانی سیار به این روستاها نیازمند اعتبارات ویژه است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از مجموع پنج هزار و 594 روستای این استان دو هزار و 570 روستا از شبکه آبرسانی برخوردارند اظهار کرد: هزار و 684 روستای سیستان و بلوچستان متقاضی آبرسانی سیار هستند که برای انجام این کار 150 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

ریگی همچنین در ادامه با بیان اینکه سه هزار و 24 روستای سیستان و بلوچستان فاقد هرگونه سامانه آبرسانی هستند، گفت: آب آشامیدنی مورد نیاز ساکنان این روستاها بوسیله تانکر آبرسانی سیار تامین می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین 348 سامانه آبرسانی به روستاهای سیستان و بلوچستان غیر فعال شده اند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به نیاز روستایی سیستان و بلوچستان به آب سالم، ضروری است توجه ویژه به این بخش صورت گیرد .

وی ادامه داد: این شرکت برای رفع مشکل روستاهای فاقد شبکه آبرسانی ساخت 19 مجتمع آبرسانی را در دست اجرا دارد .

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار 15 اردیبهشت 97 ، کد مطلب: 97021507564، www.isna.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین