سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۶۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: خودکشی دانش آموزان نقده ربطی به آموزش و پرورش ندارد و متأسفانه یک نفر در این میان جان باخت.
شعار سال: مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: خودکشی دانش آموزان نقده ربطی به آموزش و پرورش ندارد و متأسفانه یک نفر در این میان جان باخت.

ابراهیم محمدی، با اشاره به اقدام دانش آموزان نقده‌ای به خودکشی اظهار داشت: متأسفانه دو نفر از دانش آموزان اقدام به خودکشی کرده بودند که یک نفر فوت کرده و در فضای مجازی فرد سومی هم معرفی شده است که گزارشی دریافت نکرده‌ایم و این موضوع را تائید نمی‌کنیم و فردا پس از دریافت آمار و اطلاعات واقعی موضوع را در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه نفر دوم نجات یافته و به بیمارستان طالقانی اعزام شد که در سلامت کامل به سر می‌برد.

مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: دلیل این موضوع خانوادگی بود که خانواده‌ها با نیروی انتظامی همکاری نمی‌کنند، همچنین این افراد از نظر شخصیتی نیز مشکل داشتند.

وی تاکید کرد: این موضوع خوشبختانه به مدرسه و آموزش و پرورش ربطی ندارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1397، کدخبر: 1719061 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین