سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۶۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان گفت: یک‌هزار واحد مسکونی با مشارکت خیران و دستگاه‌های اجرای استان امسال برای محرومان ساخته می شود.
شعار سال: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان گفت: یک‌هزار واحد مسکونی با مشارکت خیران و دستگاه‌های اجرای استان امسال برای محرومان ساخته می شود.

امان الله حسین‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران را با اشاره به احداث احد مسکونی برای محرومان در استان اظهار داشت: با مشارکت خیران امسال یک‌هزار واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد استان گلستان ساخته و تحویل می‌شود.

وی تصریح کرد: در استان گلستان بیش از 8 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی استان هستند که بیش از 3 هزار و 500 خانوار فاقد واحد مسکونی بوده و بیش از 4500 واحد مسکونی نیازمند مقاوم‌سازی هستند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان تاکید کرد: با مشارکت خیران، بسیج سازندگی، استانداری و زکات جمع‌آوری شده، یک‌هزار واحد مسکونی را برای محرومان خواهد ساخت و به آنها تحویل می‌‌دهد.

وی از انقعاد تفاهمنامه‌ای با فرماندار 2 شهرستان آق‌قلا و مرواه‌تپه خبر داد و خاطرنشان کرد: در نخستین تفاهم‌نامه با فرماندار آق قلا 200 واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد با کمک خیران وستاد جمع آوری زکات و استانداری ساخته می‌شود.

حسین‌پور اظهار داشت: در دومین تفاهم‌نامه قرار است 100 واحد مسکونی در شهرستان مراوه‌تپه ساخته شود که این واحدها با کمک بسیج سازندگی، ستاد دیه و خیران ساخته خواهد شد و از شهرستان‌های دیگر خواست در صورت تمایل می‌توانند با کمیته امداد این تفاهم‌نامه را منعقد کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1397، کدخبر: 1720114 ، www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین