سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۷۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
استاندار خراسان شمالی گفت: در تلاس هستیم تا خراسان شمالی به‌عنوان پایتخت موسیقی مقامی کشور شناخته و معرفی شود.

شعارسال: محمدرضا صالحی در همایش تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر خراسان شمالی، اظهار داشت: باید کمک کنیم آزادی پس از بیان نهادینه شود. دو سال در استان هستم و شاید چند سال دیگر هم باشم.

وی افزود: مخالفت حق رسانه‌ها است و باید ما به‌عنوان مدیران اجرایی نظام، او را توجیه کنیم و به او بگوییم که چه کرده‌ایم.

استاندار خراسان شمالی در ادامه گفت: در تلاش هستیم این استان را به‌عنوان پایتخت موسیقی مقامی ایران معرفی کنیم. در حال حاضر قطب بودن موسیقی را در استان به اثبات رسانده و به این نام معرفی شده‌ایم.

صالحی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد رفتن از استان، گفت: من هم‌اکنون ماندن تا سال 1408 را در ذهن خود دیده‌ام. به شایعات توجهی نمی‌کنم و هنوز در سر کارم هستم.

وی تصریح کرد: روابط عمومی حلقه وصل بین سازمان با مردم، جامعه و رسانه‌ها است. جایگاه روابط عمومی برقراری رابطه قوی بین دستگاه‌ها و جامعه است. ما این نگاه را که هر که ما را نقد کرد علیه من است، قبول نداریم و آن را با تفکرات اعتدالی مخالف می‌دانیم.

صالحی گفت: مدیران روابط عمومی هرچقدر کار کنند باز هم کم است. وظیفه اصلی ما ایجاد امید و نشاط در جامعه است. هر چند در استان در بسیاری از شاخص‌ها پیشرفت داشته‌ایم، اما هنوز با انچه که می‌خواهیم که ریشه‌کنی فقر و بیکاری است، فاصله داریم.

در پایان این همایش از روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان تقدیر شد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 20اردیبهشت1397 ، کدخبر: 1722313: www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین