سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۷۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
مدیر کل دفتر امور شهری استانداری خراسان شمالی با اشاره به اینکه پسماند پزشکی فوق العاده خطرناک است، گفت: نمی توانیم پسماند پزشکی را به صورت اصولی در محل کوه باباموسی دفن کنیم.
شعار سال: مدیر کل دفتر امور شهری استانداری خراسان شمالی با اشاره به اینکه پسماند پزشکی فوق العاده خطرناک است، گفت: نمی توانیم پسماند پزشکی را به صورت اصولی در محل کوه باباموسی دفن کنیم.

شاکری ، علت این امر را نبود خاک در منطقه مذکور بیان کرد.

وی تاکید کرد: هر زمان که پسماند پزشکی به این منطقه برای دفن منتقل می شود باید دو سه کامیون خاک نیز به همراه آن پسماند به منطقه منتقل شود تا بتوان پسماند را در آنجا دفن کرد.

به گفته شاکری زباله های بیمارستانی بعد از بی خطرسازی به کوه باباموسی منتقل می شوند.

وی تصریح کرد: با ساخت دفن گاه بهداشتی زباله در شهرستان بجنورد زباله های موجود در کوه باباموسی و سایر زباله های تولید شده به آن منطقه منتقل و به صورت اصولی دفن می شوند.

این مقام مسئول اظهار کرد: علاوه بر پسماند پزشکی سایر زباله های تولید شده نیز به علت مذکور در کوه باباموسی به صورا اصولی دفن نمی شوند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1397، کدخبر: 97022211641 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین