سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۷۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
بزرگترین شرکت پالایش نفت ژاپن اعلام کرد: نفت ایران را با دیگر کشورهای خاورمیانه جایگزین می کنیم. ترامپ سه روز پیش خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها را اعلام کرد.

شعارسال:بزرگترین شرکت پالایش نفت ژاپن اعلام کرد: نفت ایران را با دیگر کشورهای خاورمیانه جایگزین می کنیم. ترامپ سه روز پیش خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها را اعلام کرد.

بزرگترین شرکت پالایش نفت ژاپن اعلام کرد: نفت ایران را با دیگر کشورهای خاورمیانه جایگزین می کنیم.

 شرکتJXTG که غول نفتی ژپن خوانده می شود، اعلام کرد که به دلیل بازگشت تحریم های آمریکا، اگر مجبور شدیم، نفت ایران را با دیگر کشورهای خاورمیانه جایگزین می کنیم.

مسئولان این شرکت گفته اند: ایران ایران حجم زیادی از نفت ما را تامین نمی کند بنابراین تاثیر زیاد بر ما ندارد. در مهلت 6 ماهه پیش رو نیز اقدام خاصی نخواهیم کرد.

او اضافه کرد: این پالایشگاه برنامه ای برای ذخیره کردن نفت خام ایران ندارد.

ترامپ سه روز پیش خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها را اعلام کرد. به دنبال این تصمیم، عربستان سعودی اعلام کرد آماده است تا کمبود احتمالی ناشی از کاهش صادرات نفت ایران را جبران کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت انتخاب،تاریخ انتشار 22 اردبیهشت 97، کد خبر: 407755، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین