سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۷۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۵
بنابر تازه‌ترین آماری که منتشر شده است، ایالت هاوایی در آمریکا، پرسرعت‌ترین روند ابتلا به افسردگی در این کشور و در جهان را طی می‌کند؛ ضمن اینکه بیش از ۵۶ میلیون آمریکایی مبتلا به افسردگی هستند.

شعارسال: بنابر تازه‌ترین آماری که منتشر شده است، ایالت هاوایی در آمریکا، پرسرعت‌ترین روند ابتلا به افسردگی در این کشور و در جهان را طی می‌کند.

کارشناسان بهداشتی آمریکا با هشدار اینکه سرعت ابتلا به افسردگی بیش از گروه دیگری در نوجوانان بیشتر است، اظهار داشتند: نرخ افسردگی بین گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال با ۶۴ درصد افزایش مواجه بوده است.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که در سال‌های گذشته سلامت روان مردم آمریکا خدشه‌دار شده است و آن‌ها بیش از هر زمان دیگری احساس افسردگی و اضطراب می‌کنند.

به گفته وزرات بهداشت آمریکا، اضطراب و افسردگی هر ساله ۵۶ میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و برای دولت هزینه‌های درمانی به بار می‌آورد.

محققان با بیان اینکه تنها ۳۰ درصد از نوجوانان افسرده درمان می‌شوند، اظهار داشتند: ابتلا به افسردگی در سنین پایین و عدم پیگیری برای درمان آن منجر می‌شود تا اثرات این اختلال تا بزرگسالی همراه آن‌ها باشد و منجر به آسیب‌های اجتماعی فراوان شود.

به گفته کارشناسان عوامل مختلفی نظیر اختلالات رشدی، هورمونی، بیولوژیکی و عوامل دیگری نظیر استرس کار و مسئولیت‌های خانوادگی در بروز افسردگی نقش دارند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو ، تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1397، کد خبر: 684554، www.snn.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین