سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۷۷۴۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: از دولت اعتبار ۱۴۰۰ میلیارد تومانی جهت تامین خدمات زیربنایی ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور درخواست کرده ایم که با آن پرونده مسکن مهر بسته شود.
شعارسال: احمد اصغری مهرآبادی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۲ میلیون واحد مسکن مهر در سطح کشور تحویل داده ایم اظهار کرد: مابقی واحدهای مسکن مهر در کشور نیز با مشکل مواجه اند که یا فاقد متقاضی هستند یا درگیر پرونده های قضایی و مشکلات بانکی دارند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی افزود: در حال حاضر ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور از نظر ساختمان تکمیل شده و با تامین انشعابات آب، برق و گاز به مالکان تحویل می شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه دولت با محوریت پروژه های مسکن مهر گفت: طی جلسه ای که با دولت داشتیم مقرر شد تا ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور در اختیار وزارتخانه های راه و شهرسازی و نیرو قرار دهد.

واحدهای مسکن مهر بدون معارض در کشور را تکمیل و به متقاضیان تحویل داده ایم

مهرآبادی تاکید کرد: در صورتی که ۱۴۰۰ میلیارد تومان درخواست شده وزارت راه و شهرسازی در هیات دولت به تصویب برسد و آن را در اختیاز وزارتخانه های مربوطه قرار دهند تا هم تامین زیربنایی مساکن مهر و هم مقدمات تحویل را آماده سازی کنیم.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه واحدهای مسکن مهر که در کشور بدون معارض بودند را تکمیل و به متقاضیان تحویل داده ایم، گفت: اگر اعتبار درخواستی به موقع تحویل یابد طبق برنامه ریزی انجام شده ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و آماده تحویل می شود.

وی اصلی ترین مشکل ۳۰۰ هزار واحد مسکن باقی مانده در کشور را نبود خدمات زیربنایی از قبیل آب، برق و گاز عنوان کرد، گفت: در حال حاضر ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد که در تلاش هستیم تا این واحدها را در اختیار نهادها و سازمان های حمایتی در راستای سکونت مددجویان قرار دهیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1397 ، کدخبر: 4295118 ، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Germany
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
0
0
امیدوارم کیفیت و استحکام خانه ها هم افزایش پیدا کنه
ن.ف83
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین