سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
‌استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در حوزه انرژی‌های نو، معادن، کشاورزی و غیره ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که باید شکوفا شود.
شعار سال: ‌استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در حوزه انرژی‌های نو، معادن، کشاورزی و غیره ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که باید شکوفا شود.

سید دانیال محبی در نشست امضای تفاهم نامه‌های همکاری منطقه ویژه انرژی‌های تجدید پذیر و منطقه ویژه علم و فناوری در سواحل مکران  افزود: جوانان نقش بی بدیلی در توسعه دارند و باید از توانمندی آنان به خوبی استفاده شود .

وی تصریح کرد: این استان از ظرفیت نیروی انسانی خلاق و کارآفرین برخوردار است.

وی با بیان اینکه جوانان در هر عرصه‌ای وارد شدند، منشأ تحول و توسعه بوده‌اند، بیان کرد: جوانان در دوران دفاع مقدس به خوبی جنگ را پشتیبانی کردند.

وی افزود: جوانان امروز هم باید نقش بی بدیل خودشان را در توسعه کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان ایفا کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان از نظر تعداد دانشگاه‌ها و رشته‌های دانشگاهی از توانمندی بسیار خوبی برخوردار است که باید از پژوهش‌ها و مطالعات آن‌ها در توسعه استان استفاده شود.

محبی افزود: ملاک هرگونه تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی باید بر اساس پژوهش، مطالعات و تحقیقات دانشگاهی قرار گیرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: نقش دانشگاه در سطح جامعه و توسعه استان بسیار مهم است و باید زمینه برقراری ارتباط و همکاری بین بخش خصوصی و دانشگاه‌ها ایجاد و گسترش یابد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1397، کدخبر: 97022513717 ، www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین